hoidan itseäni ja liikun,

mutta kasvoissa on jo ryppyjä tässä iässä..
578
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 5

Vanhimmat

miksi ja miksi, en huomannut :)

Äänestä

Olishan se tosi outoa jos kuusikymppinen näyttäs teiniltä,

haluaisiko olla " jälkeenjääny " heh kehitysvammanen,

mä ainaki olen mielelläni kuuskymentä näkönen ryppyineni,

kaunis ja tuhti rva. on mistä ottaa kiini,

on pehmeetä ja lämmintä jakaa rakkaudella yksinäiselle

toista kaipaavalle uroolle vaikka !

Äänestä

Lihomalla voi oikaista ryppyjä.

Äänestä
  • Auringonkuivattava, laiha ihminen, joka vielä tupakoi. Omistaa huulen yläpuoliset rypyt , pystyjuovat.

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


miksi? kirjoitti:

mutta kasvoissa on jo ryppyjä tässä iässä..

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu