Niinhän siinä kävi, että sitä mitä joskus oli, osaa arvostaa vasta kun sen menettää.
Anteeksi, etten arvostanut sinua tavalla, jolla ihmistä kuuluisi arvostaa.
En osannut puhua kanssasi tavalla, jolla meidän olisi pitäny keskustella.
Kohtelin sinua ala-arvoisesti, harrastin henkistä sekä fyysistä väkivaltaa.
Tein väärin, kun petin, särjin sydämesi ja luottamuksesi.
Joku saa sinusta unelmiensa miehen, olen asiasta aivan varma.
Erostamme on jo ikuisuus, mutta jätit jälkesi sydämeeni.
Häpeän tekojani, ja pyydän syvästi anteeksi.
Siirryin takaisin sellaisiin parisuhteisiin, jossa naisen kuuluu olla nyrkin ja hellan välissä. Tämän olen ainakin ansainnut.
Anteeksi.
5
361
Vastaukset
- huhuuuu..
Jaa missäs tällänen tapus on ollu?
- 0000-----
Niin teit. Pilkkasit ja haukuit törkeästi. Luuletko että voin koskaan antaa anteeksi. Vahingoitit mua oikeesti.
- senkin p*ska
Haukut väärää puuta. En kirjoittanut tuota. Ja sen lisäksi unohdat oman käytöksesi täysin. Mutta et saa sinäkään koskaan anteeksi.
- Voi yhren kerran
senkin p*ska kirjoitti:
Haukut väärää puuta. En kirjoittanut tuota. Ja sen lisäksi unohdat oman käytöksesi täysin. Mutta et saa sinäkään koskaan anteeksi.
Niin sinä " senkin p*ska " kuin " 0000---- " oletteko te OIKEASTI NOIN TYHMIÄ ?
Kummallakaan teillä ei ole hajuakaan kenelle te vastasitte ja sitten vielä alatte tappeleen. Ootte te palstojen pohjasakkaa.
- 000---
Ekö riittänyt se fyysinen vaan piti yllyttää kaikki pahat voimat ja haaskat kimppuun ja aloittaa varsinainen tuho-operaatio?
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
- 938028
- 403852
Lähetä terveisesi kaipaamallesi henkilölle
Vauva-palstalta tuttua kaipaamista uudessa ympäristössä. Kaipuu jatkukoon 💘1021906- 241310
Taas ryssittiin oikein kunnolla
r….ä hyökkäsi Viroon sikaili taas ajattelematta yhtään mitään https://www.is.fi/ulkomaat/art-2000011347289.html321143Valtimon Haapajärvellä paatti mäni nurin
Ikävä onnettomuus Haapajärvellä. Vene hörpppi vettä matkalla saaren. Veneessä ol 5 henkilöä, kolme uiskenteli rantaan,311079Vanha Suola janottaa Iivarilla
Vanha suola janottaa Siikalatvan kunnanjohtaja Pekka Iivaria. Mies kiertää Kemijärven kyläjuhlia ja kulttuuritapahtumia11865Rakastuminenhan on psykoosi
Ei ihme että olen täysin vailla järkeä sen asian suhteen. Eipä olis aikoinaan arvannut, että tossa se tyyppi menee, jonk53847Olisinko mä voinut käsittää sut väärin
Nyt mä kelaan päässäni kaikkea meidän välillä tapahtunutta. Jos mä sit kuitenkin tulkitsin sut väärin? Se, miten sä käyt31812Känniläiset veneessä?
Siinä taas päästiin näyttämään miten tyhmiä känniläiset on. Heh heh "Kaikki osalliset ovat täysi-ikäisiä ja alkoholin v27762