Voisitko kertoa. Mitä minulle tapahtuu nyt tulevaisuudessa ? Millaisena näette terveydentilanteeni ? Menenkö töihin, kouluun, oppisopimukseen. Vai minkä teen näistä vaihtoehdoista ? Jos näette pahoja asioita kertokaa nekin suoraan. Minä kestän ne. Sen verran olen kärsinyt tämän elämän aikana.
Joku oikea näkijä
2
82
Vastaukset
Hei
en näe mitään pahaa terveydessäsi, korkeintaan mielialasi on hieman lattea.
en osaa puhua ajoista, mutta katsotaan muuten.
näen nuoren naisen vieressäsi, hän on rehellinen ja toivoo sinulle pelkästään hyvää. tämä nainen harrastaa musiikkia.
ja sitten näen sinun lukevan, eli se voisi viitata uuden oppimiseen. asunnon suhteen voi tulla muutoksia, mutta ne ovat pelkästään parempaan päin. ehkä nykyisessä asunnossasi on jotakin vikaa, mikä harmittaa sinua. et ole saanut siihen korjausta. mutta kuulet tai luet toisesta asunnosta, mikä on kuin luotu sinua varten.
ihmissuhteissa sinulla on silmää ja osaat erottaa hyvät ja pahat toisistaan.
minusta sinä lähdet oppimaan uutta.
t. Keskiyö- Toni.
Kiitos. Minä kyllä itse harrastan musiikkia. Olen laulaja.Ja lauluntekijä. Mutta nyt en ole tehnyt lauluja vuosiin. Nykyinen tyttöystäväni enemmänkin urheilee. Mutta kiitos paljon ennustuksesta :) Jos näet vielä jotain ja jaksat ja kerkiät niin voit kertoa :)
Ketjusta on poistettu 2 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Orpo hiiri kadoksissa, Marin jo kommentoi
Kuinka on valtiojohto hukassa, kun vihollinen Grönlantia valloittaa? Putinisti Purra myös hiljaa kuin kusi sukassa.1176319Lopeta jo pelleily, tiedän kyllä mitä yrität mies
Et tule siinä onnistumaan. Tiedät kyllä, että tämä on just sulle. Sä et tule multa samaan minkäänlaista responssia, kosk3796125Nuori lapualainen nainen tapettu Tampereella?
Työmatkalainen havahtui erikoiseen näkyyn hotellin käytävällä Tampereella – tämä kaikki epäillystä hotellisurmasta tie695900Tampereen "empatiatalu" - "Harvoin näkee mitään näin kajahtanutta"
sanoo kokoomuslainen. Tampereen kaupunginvaltuuston maanantain kokouksessa käsiteltävä Tampereen uusi hyvinvointisuunni3443962Lidl teki sen mistä puhuin jo vuosikymmen sitten
Eli asiakkaat saavat nyt "skannata" ostoksensa keräilyvaiheessa omalla älypuhelimellaan, jolloin ei tarvitse mitään eril1452355Ukraina, unohtui korona - Grönlanti, unohtu Ukraina
Vinot silmät, unohtui Suomen valtiontalouden turmeleminen.42345Orpo pihalla kuin lumiukko
Onneksi pääministerimme ei ole ulkopolitiikassa päättäjiemme kärki. Hänellä on täysin lapsellisia luuloja Trumpin ja USA1181395- 121231
- 1831064
- 59887