Keskustelu on vain täysi-ikäisille

Tämän keskustelualueen sisältö ei sovi alaikäisille. Jatka vain, jos olet täyttänyt 18 vuotta.

levarirunkkareille

Paljon tienpäällä olleena ja levareita kolunneena voin kertoa ettei kovinkaan vaikea tajuta ketkä runkkareita.
Siinä taukoa pitäessä jonkseenkin harjaantunut huomaamaan mitä siellä metsässä kierrellään kaarrellaan.marjanpoimijoita?
Samoja autoja ja naamoja .
Suomi pieni maa.
Kyllä kansa tietää.
Sitten kotiinko ja elintä vaimon suuhun, kun karvaperseessä ensin sohitte.
71509
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 7

Vanhimmat

Suomessahan ei ole bordelleja. Jotenkinhan hommelit täytyy hoidella.

Äänestä

Heh. Oikeestiko iha itse tajuut:) Kyllä pitää olla aivan ylityhmä jos ei huomaa ketkä on runkkailuretkillä.
Ja tottakai runkkaajatki haluu että muut tietää muutenha voisvaan runkkailla yksin himassa.
Mut oikeenkiva et tulit ilmaisemaan "viisautesi":)
Tota, et sit koskaa oo kuullu peseytymisestä panonjälkeen?? No, ei aina voi voittaa:)

Äänestä
  • Ai sä peset tauditkin pois, vai?

    Äänestä

  • Runkkaajat haluu että muutkin tietää?
    Kertoovat varmaan kotoa lähtiessä vaimollekin menevänsä homolevarin metsään lykkimään perseeseen.
    Tuttuja kasvojakin saattaa näkyä kun taukoa pitelee.
    Olen kuullut peseytymisestä. Tähään ikään jo useasti myös peseytynyt.

    Äänestä

Siis ootko aivan oikesti noin tyhmä vai leikitkövaan???
Jos he haluaisivat runkata yksin kenenkään näkemättä niin menisivätkö kotiinsa tai muuhun vastaavaanpaikkaan jossa saisivat runkata aivan omineen.
Vaiko levikkeelle missä on muitakin kulkijoita ja runkkareita. Mietippä sitä.

Äänestä
  • "Jos HE haluaisivat..."
    Taidat olla itse juuri niitä levarirunkkareita, tuntemus ja puolustaminen on aivan sitä luokkaa.
    en ole ollut tarpeeksi viisas kun en ole ollenkaan älynnyt että kierteleminen ja kaarteleminen, muna piiloon selänkääntö auton kaartaessa levarille tarkoittaakin että halaa tulla nähdyksi:)
    Rekkahommissa näkee yhtä ja toista, mutta nyt ruskeanreijänritaritkin vielä levikkeillä pyörimässä.
    pysykää vaan niissä henkilöautoissanne
    Lähdettekö kotpuolesta heteronamiehenä ja sitten jonnekin porvoon motarin levarille suuuureen mualimaan imettämään kyrpää?

    Äänestä

onko tuo levarirunkkailu yleistä?

Äänestä

Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastainen viesti.

Kommentoi aloitusta


kuljettaja kirjoitti:

Paljon tienpäällä olleena ja levareita kolunneena voin kertoa ettei kovinkaan vaikea tajuta ketkä runkkareita.
Siinä taukoa pitäessä jonkseenkin harjaantunut huomaamaan mitä siellä metsässä kierrellään kaarrellaan.marjanpoimijoita?
Samoja autoja ja naamoja .
Suomi pieni maa.
Kyllä kansa tietää.
Sitten kotiinko ja elintä vaimon suuhun, kun karvaperseessä ensin sohitte.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu