Mitä tuumaatte? Millä kurssilla olitte? Oliko opettajat ammattitaitoisia vai tunareita?
Mitä mieltä Autokoulu Vauhdista?
5
3198
Vastaukset
- Niko89
Ajoin korttini jo muutama vuosi sitten Vauhdissa ja silloin minua opettanut Mika oli loistava opettaja. Selkeä, rauhallinen ja hyvä huumorintaju. Kävin myös hänen 2-vaiheen joka ei yllättäen ollut rahastusta. Muista opettajista ei ole valitettavasti kokemusta.
- Jooooooooooooooo0000
Tää pitäskö sanoa "koo"mikko joka omasta mielestään "opettaa" on kyllä oikee älykkyyden huipennus. Edes ryömitykseen ei mies osannut vinkata että jalkajarrua kannattaa käyttää jne.
Pyörä täys paska, kaadettu jo varmaan tuhat kertaa, kulkee minne sattuu, tanko vino kytkinkahvoineen solmussa. Mittarin lasit rikki ja näyttää mitä sattuu, vanha ryypyllä käytettävä er-5 jossa kytkin on niin lopussa että aloittelijan on tooosi helppo oppia.
Se mikä pelaa on laskutus ja vittuilu. -1 tähteä.- Anonyymi
Agree
- Annu931
Mä ajoin vajaa pari vuotta sitten kortin Vauhdissa ja mua opetti se toinen naisope (Maria). Olin ihan tyytyväinen ja sain kortin ensiyrittämällä. Ajoin siellä kakkosvaiheenkin ja sekin oli ok, opena oli joku mies. Kaikki pelas.
- jari23
Itse ajoin vauhdissa AB kortin n. 2v sitten opettajina toimivat (A) kari ja (B) harri kaikki toimi niinkuin pitää sain b kortin 2.5kk ja a kortin 3 viikossa. itselläni ei ole mitään negatiivisia kokemuksia , sain myös molemmat kortit ensimmäisellä yrityskerralla. nyt olen menossa 2 vaiheeseen myös vauhtiin. 5/5
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Nyt se on selvitetty: Sanna Marinin hallitus lisäsi menoja 41 miljardilla
”vasemmistohallitus oli katastrofaalisen huono”, sanoo kokoomus. Sanna Marinin (sd.) hallituksen tekemät menolisäykset21917106Purra sössi kaiken 2 vuodessa, itkee nyt Marinin perään
Nyt on taas sama vanha itkuvirsi, kun ei omat taidot riittänee. Kaikki on taas muiden syytä. No miten sen "Tunnin juna"16912174Eli persujen rääkyminen Marinin hallituksen velanotosta oli sitä itseään
"Valtiovarainministeriön mukaan Marinin hallitus lisäsi valtion pysyviä menoja 3 miljardia eikä 11 miljardia euroa." El415960Orpon hallitus runnoi Tunnin junan ilman tarvetta
Näinkö valtiontaloutta hoidetaan? Siis asiantuntijoidenkin aikoja sitten kannattamattomaksi laskema Tunnin juna tehdään644842MTV3 - Auerin poika todistaa videolla, miten Anneli pahoinpiteli lapsia!
Kello 10.04 – Ainakin kerran viikossa se löi. Löi muitakin sisaruksia, mutta ei isosiskoa. Nuorinta siskoa en ole nähny134746Orpon hallitus paskoi kaikki hommat
ja "yllätäen" ilmestyi raportti Marinin hallituksen tuhlailusta, raportti tuli kuin TILAUKSESTA.193937Lindtman ylivoimainen suosikki pääministeriksi
Lindtmania kannattaa pääministeriksi peräti 50 prosenttia useampi kuin toiseksi suosituinta Kaikkosta. https://www.ilta843565Sanna Marin - Maailman paras talousasiantuntija?
PersKeKoa pukkaa? https://www.hs.fi/politiikka/art-2000011636623.html1332987S- ryhmän Israel boikotti sai Päivi Räsäsen repimään pelihousunsa?
Räsänen vertaa S- ryhmää natseihin.2391367- 851011