kattelin eilen tv:stä soinin haastattelua...... oli äijä kyllä sen näköinen että on liemi maistunut!? pää punasena ja pöhetyneen näköinen, viikon vanha sänki päällä...että sileen...taitaa hakkarainen olla löytänyt voittajansa.. että silleen
punottaa!!!!
huikka päällä
5<50
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 5
Vanhimmat
oliko näytelmän nimi soini punikkina?
Puoluetukimiljoonien ryyppääminen on kova urakka, jopa Soinille ja vaikka persuSS hovi auttaa ryyppytalkoissa parhaansa mukaan.
Puoluetukien ryyppääminen, säätiömiljoonien vahtiminen, median suosiossa köllöttely ja totoaminen ovat raskaita hommia, mutta jonkunhan nekin on hoidettava.
Soinille vois porukalla lähettää nenäkarvatrimmereitä, kun se ei oo tohon ikään mennessä ymmärtänyt hygieniaa.
Timppa pelkää, että perusjuopot eivät enää äänestä, ellei hän näytä ruokottomalta. Rantojenmiesten ja halkolaanien poikien ääniä ei tule, mikäli on käyttänyt saippuaa ja partakonetta?