Tojotahinurit mellastaa

Voi näitäaikoja kun finninaamaiset amiksen kesken jättäneet syrjäytyneet ruskean reiän tojotistit mekastavat tällä palstalla. Milloinkohan nämä oppivat että heille on ihan oma palsta laadukkaaseen keskusteluun.
794
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 7

Vanhimmat

palstan keskustelun laatu taitaa kulkea käsi kädessä (kuten bemukuskitkin) bemarin laadun kanssa

Äänestä

Taitaa tuo "liivipata" olla jonkin sortin trolli, me bemaristit olemme mukavaa sorttia emmekä syytä muita,mutta liivipadalla on joku syy pahaan oloon. Liekö olis se etsitty bemukuski.

Äänestä

niin on että se ruskeareikä on mielessä teillä Baijerilaismerkin omistajilla ;)

Äänestä
  • Jos joskus löydätte jonkin asian minkä merkitys ylittää tälle palstalle kirjoittamanne paskapuheet, olette saaneet silloin elämästä otteen.

    Kannattaisi käydä välillä kokeilemassa miltä oikea elämä tuntuu.

    Äänestä

  • Periskooppi kirjoitti:

    Jos joskus löydätte jonkin asian minkä merkitys ylittää tälle palstalle kirjoittamanne paskapuheet, olette saaneet silloin elämästä otteen.

    Kannattaisi käydä välillä kokeilemassa miltä oikea elämä tuntuu.

    Voiiih, meidän elämä on kuule tämmöistä. Milläs itse ajelet jos elämäsi on muka parempaa..jollain citikalla kenties...

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


Liivipata kirjoitti:

Voi näitäaikoja kun finninaamaiset amiksen kesken jättäneet syrjäytyneet ruskean reiän tojotistit mekastavat tällä palstalla. Milloinkohan nämä oppivat että heille on ihan oma palsta laadukkaaseen keskusteluun.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu