pojille kysymys(: kuolenmuutentylsyytee(::

Oisko tämmöne tyttö teijjän makuun ikinä? : ruskeet pitkät ja paksut hiukset, nätti naama, 167cm pitkä, 54kilon painonen ja tosi ihana luonne ja muoti?
6123
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 6

Vanhimmat

et oo mun makuu, liia laiha ja näköjää omistat huono itsetunnonki. Muijat jotka kyselee ulkonäöstää netis on säälittävii

Äänestä

Olisi. Ja olenpas melko varma että kuvailit juuri itsesi..

Äänestä

oon just mun kaverin vastakohta................ kyllä maailmaan mahtuu sellasiiki jotka ei välitä itestää...

Äänestä

kaverisi olisi juuri mun tyyppii ! ( :

Äänestä

ehdottomasti, just sellanen perustyttö jonka halusisin (:

Äänestä

mis kuva:O

Äänestä

Kommentoi aloitusta


tylsyyteenkysymys(: kirjoitti:

Oisko tämmöne tyttö teijjän makuun ikinä? : ruskeet pitkät ja paksut hiukset, nätti naama, 167cm pitkä, 54kilon painonen ja tosi ihana luonne ja muoti?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu