Onko teillä joku asento, mitä haluaisitte käyttää, mutta se koskee? Oletteko jotenkin päässeet kivusta eroon, miten? Itellä koskee melkei aina takaapäin ja sit siinä asennossa, kun jalat miehen hartioilla. Lähetyssaarnaaja on oikeestaan sellanen varma, joka on aina hyvä.
Vastaukset 7
- tarkka
tarkennus: koskee, kun tuntuu noissa menevän liian syvälle.. en siis puhu mistään kehon muitten osien kivusta nyt. Ois kiva muitakin asentoja harrastella, mutmut..
- Anonyymi
Minuun kanssa sattuu takaapäin. En ymmärrä miksi, koska kumppanilla ei ole mikään mahtimela.
- Anonyymi
Minulla kanssa välillä sattuu kovastikin takaapäin, tökkii todennäköisesti kohdunsuuta liian kovasti. Tuohon auttaa yleensä tulokulma, itse joko ylemmäs/ alemmas tai mies säätelee kulmaa omalla asennollaan.
Välillä myös oma kierron vaihe vaikuttaa, on vaan värkit arkana tiettyyn aikaan kuusta. - Anonyymi
Doggystyle vähän sattuu, kun mies haluaa yleensä lopuksi takaapäin, mutta kyllä sen hammasta purren kestää.
- Anonyymi
Voi olla liian vähän aikaa esileikitty. Joskus tarvitaan hellää hyväilyä ulkoisesta pienestä kohoutumasta 15 minuuttia. Toinen samainen jakso pitemmällä hivelyllä pikkasen pintaa syvemmällä. Sitten kun vatsa nykii kunnolla ja reiret täräjää, voi toteuttaa kaikki unelmat. Takaa päin osuu juuri pienen g pisteen alueelle(lyhyemmällä). Loppuhuipennus on miehelle lottovoitto myös.
- Anonyymi
Sellainen missä jalat on ylhäältä miehen olkapäillä. Siinä kalu osuu kohdunkaulan nipukkaan, jolloin sattuu. Olen ratkaissut ongelman niin, etten anna nostaa jalkojani ylös.
Toinen on miesten keskuudessa oleva tapa pyörittää kalua sivusuunnassa vaginan sisällä. Pornofilmeistäkö se on tullut? Kuitenkin pyörittäminen sattuu, koska ainakaan minun vaginassani ei ole tilaa sivusuuntaisille liikkeille. Hyvä että näistäkin puhutaan. Seksin ei pidä olla kivuliasta.
Ketjusta on poistettu 20 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
- 119783
Poliisin potkija
Kukahan oman elämänsä sankari oli potkaissut poliisia? Iltalehdessä oli juttua.20716- 39685
Sinä mies olisit
ollut se kenet haluan. Edelleen pidän sinua kaikkein ihanimpana ja tärkeimpänä. Kukaan muu ei ole niinkuin sinä. Mutta s32639Miksi jätit minut
Epätietoisuuteen? Tiedän että pelkäsit mitä siitä seuraa jos asiat tulevat mutta silti. Miksen merkinnyt tarpeeksi?38567Kun et ota yhteyttä, tarkoittaako se
Että olet menny elämässä eteenpäin ja et myös toivo minulta naiselta viestiä enää?63526- 34525
Tykkäisitköhän todellisuudessa jutella
Minun kanssa kahdestaan, vai onko tämä palstailu enemmän sinun juttu minun suhteen?50519- 76517
- 63491