Canal+ antennitalouteen

hilawitkutin

Terve, mistä voisin löytää mahd. halvalla sellaisen canal paketin mistä löytyy paljon urheilua? Minkälainen paketti olisi paras? Antennitaloudessa elellään...

3

185

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • Dna ja Plustv

      Niitähän löytyy sekä Plustv:ltä että Dnalta. Dnalla on tosin halvempi korttimaksu mutta kanavapaketin eli Canal Totalin maksu on molemmissa sama eli 24,95, kun kerran urheilua haluat.

      • sdfgsfsdfasdfasdgasd

        lisäksi tietenkin jos haluaa täydet paketit, voi hankkia satelliittipaketin canal digitalilta tai iptv-paketin maxivisionilta.
        http://www.canaldigital.fi/
        http://www.maxivision.fi/

        maxivision on siinä mielessä parempi, että niiden kanssa voi tehdä lyhytaikaisia sopimuksiakin. minimi taitaa olla yksi kuukausi.


    • Varokaa Canal / Cmore Prepayta. Tahallaan tehneet ettei aktivoinnissa voi ottaa vain sitä mitä on ostettu. Itse maksoin lätkän MM-kisoista 5kk maksut.

      Ihan törkeää toimintaa, asiakaspalvelun mukaan en kuulemma ollut ainoa jolle näin on käynyt ja eivät kyllä millään tule vastaan asiassa.

    Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Kanki kovana; ei tiedä pornovideoista mitään

      Kaikkosen erityis­avustajan asunnossa kuvattiin pornoa. Väittää ettei tiedä asiasta yhtään mitään. https://www.is.fi/po
      Maailman menoa
      78
      4129
    2. Niin voimakkaat tunteet

      Että ajattelin hänen olevan se elämän rakkaus. Silmien edessä vikitteli toista ja hyvästelemättä hylkäs niin tyhjyys jäi
      Ikävä
      18
      2776
    3. Nainen, sinä viisas ja ymmärtäväinen

      sekä hyvällä huumorintajulla varustettu. Kun kaikki muut ovat kaikonneet, vain sinä olet jäljellä. Ellet kestä kirjoituk
      Ikävä
      24
      2674
    4. Puhe on halpaa

      Katso mitä hän tekee.Teot kertoo enemmän kuin tuhat sanaa.Uskokaa punaisia lippuja.Hyvää yötä.
      Ikävä
      44
      1876
    5. Halaisin sua mies

      Jos voisin 💗
      Ikävä
      25
      1686
    6. Onkohan meillä kummallakin joku pakkomielle toisiimme

      Vähän luulen että on..
      Ikävä
      152
      1490
    7. Oletko harrastanut

      seksiä kaivattusi kanssa? 🤔
      Ikävä
      125
      1471
    8. Miksi miehet hermostuvat tyhjästä?

      Olen tässä viimeisen vuoden sisään pudottanut melko reilusti painoa mikä on sitten saanut useammankin lähipiirin aiemmin
      Sinkut
      100
      1396
    9. Nainen, se on vain karu totuus, että

      sinut on luotu synnyttämään ja mies siittämään. Niin on luomakunnassa säädetty ja niin se on. Sinut luotiin heikoksi ja
      Ikävä
      281
      1385
    10. Joko aiheuttamani pettymys

      on lieventynyt? Toivottavasti. Uskallan heittää lentosuukon näin etäältä ja nimettömänä 😘.
      Ikävä
      90
      1329
    Aihe