Hyvää yötä sulle

5124
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 5

Vanhimmat

Mulla menee kans. Kullalle. Vaikka en mää sitä tunne..tai tunnen.. öitä rrrrrakkkaani!

Äänestä

ihana kappale...

Äänestä

ihana ! Kiitos! Nuku hyvin ja nää ihania unia... ;)

Äänestä

Kulta rikkaita unia toivon kullitetuin kuvin ei vain huvin vuoksi.
Turva rakkautta, se pelittää ja pitkän päälle ... pusuin kiihkein.

Äänestä
  • mun korva tykkäs heti. Hän tuli vallan mieleen. Vaikka mielessä jo valmiiks olikin.. oi kuinka..hyvää yötä sulle jonkun muruhan sinäkin olet. Turva=rakkaus...voi. en voi kuin huokailla. Pusuin kiihkein..unelmoin.

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


kultaseni <3 kirjoitti:

http://www.youtube.com/watch?v=87RJh5a1TK4

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu