Keskustelu on vain täysi-ikäisille

Tämän keskustelualueen sisältö ei sovi alaikäisille. Jatka vain, jos olet täyttänyt 18 vuotta.

Haluan fistata tyttökaveriani...

Tekisi mieli työntää tyttökaverille nyrkki pilluun. Miten kannattaa toimia ja miten se sinne mahtuu? Onko jokaisella naisella pillu sen kokoinen, ettei se daami kuole kun työnnn sille miehekkään nyrkkini?
314589
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 31

Vanhimmat

Harjoittele omalla hanurillasi...

Äänestä

Jos tytskäsi on touhussa messissä, niin onhan se hieno harrastus! Hommahan menee niin, että ei sitä nyrkkiä sinne yht'äkkiä yllättäen lyödä. Vähitellen venytellään paikkoja reilun liukkarin kera (ellei tytskäsi ole extrakostuvaa mallia jolloin luikastinainesta ei välttämäti tarvita). Yksi sormi, kaksi, kolme, neljä...Kyllä yleensä kireämpikin pimpsaloora ottaa neljä sormea pienen lämmittelyn ja liukkarin kera. Mutta kun tullaan rystysten kohdalle, ongelmat alkavat.

Tässä kohtaa tietenkin on vaihtoehto "voimalla sisään" -tyyppinen lähestyminen aiheeseen (eli kertarykäisyllä sisään), mutta seurustelusuhteen jatkon kannalta sellainen ei ole ehkä omiaan lisäämään tytskän luottamusta sua kohtaan. Ei se vauvakaan sieltä missään sekunnin kymmenesosassa ulos pullahda, joten enpä tiedä vaikka jotain damagea vielä syntyy jos sen miehekkään kätöses sinne pimpsukkaan kovin äkäisesti rykäiset.

Eli ehkä se ei ekalla kerralla mene sitten ollenkaan sisään. Mutta kun näitä harjoitteita toistetaan useasti, niin kyllä ne paikat alkaa siitä venymään pikkuhiljaa. Tavoitteeseen pääsyä nopeuttaaksesi voit vaikka juottaa leidillesi vähän naista väkevämpää, kokovartalopuudutus on tässä tapauksessa muutenkin paikallispuudutusta parempi vaihtoehto.

Niin ja muista hieroa/nuolla klittaa samalla, helpottaa sekin touhuja. Ouuukei, ei mulla muuta sanottavaa aiheeseen. Loppukaneettina mainittakoon, että en ole oikeesti kenenkään pimppiin koskaan edes nyrkkiäni työntänyt ja muutenkin olen enemmän runkkari kuin naistenmies. Over and out!

Äänestä
  • Lapsen syntymä ja fistaus on kaksi eri asiaa. Synnytykseen vaikuttaa hormonit 9 kk ajan, joka muokkaa luustoa, kudoksia ym. ja lapsi tulee "tratin läpi" oikeasta suunnasta. Fistaus taas on naisen venyvyyden kannalta väärin päin tapahtuva toimitus, eli kireemmästä suunnasta ahtaampaan mutta kireää päin.
    En usko että terve nainen kykenee fistaamiseen.

    Äänestä

  • Kireä pillu rulaa... kirjoitti:

    Lapsen syntymä ja fistaus on kaksi eri asiaa. Synnytykseen vaikuttaa hormonit 9 kk ajan, joka muokkaa luustoa, kudoksia ym. ja lapsi tulee "tratin läpi" oikeasta suunnasta. Fistaus taas on naisen venyvyyden kannalta väärin päin tapahtuva toimitus, eli kireemmästä suunnasta ahtaampaan mutta kireää päin.
    En usko että terve nainen kykenee fistaamiseen.

    Monen naisen tiedän olleen fistauksen kohteena. Nämä naiset ovat sitten ei-terveitä eli sairaita?

    Äänestä

  • aassddff kirjoitti:

    Monen naisen tiedän olleen fistauksen kohteena. Nämä naiset ovat sitten ei-terveitä eli sairaita?

    No eihän terveeseen ja käyttökelpoiseen pilluun nyrkki mene, ellet ole joku rimpulakäsi ja vammanen jonka käsi on jäänyt kehittymättä.

    Äänestä

  • Ihan kuin olisin nähnyt nuo linkit ennenkin...lol

    Äänestä

  • hooäkson kirjoitti:

    Ihan kuin olisin nähnyt nuo linkit ennenkin...lol

    On ne varmaan aika moni nähnyt ennenkin, mutta kertaus on opintojen äiti!

    Äänestä

  • dfgh5 kirjoitti:

    On ne varmaan aika moni nähnyt ennenkin, mutta kertaus on opintojen äiti!

    Mulla kai saa fistara mua perseeseen. Tulkaa koittaan?

    Äänestä

  • H-A (homo -anus) kirjoitti:

    Mulla kai saa fistara mua perseeseen. Tulkaa koittaan?

    Niin että mitä? :D ...no eniweis kuulostaa vähän turhan geiltä...

    Äänestä

  • rtyuikl kirjoitti:

    Niin että mitä? :D ...no eniweis kuulostaa vähän turhan geiltä...

    Oliko tuohon tulkkaus jossain? Onko fistara joku nyrkkisankari tai tähtinyrkkeilijä?

    Äänestä

Miesystäväni pitäisi kovasti fistaamisesta ja olemme sitä kokeilleetkin useamman kerran. Se on suoraan sanoen helvetin hankalaa. Välillä ei onnistu ollenkaan, kun sattuu liikaa ja välillä onnistuu pitkällisen ja hitaan ähertämisen jälkeen. Liukkaria kuluu reippaasti ja kärsivällisyyttä pitää löytyä kummaltakin. Kannattaa myös varautua siihen, että ensimmäiset kerrat ei välttämättä tule sujumaan kovin miellyttävästi tai ole ylipäätään kovinkaan kiihottavia kummankaan kannalta.

Mekin miesystäväni kanssa harjoitellaan tuota fistaamista lähinnä sillä ajatuksella, että jos joskus se rupeaisi sujumaan paremmin. Itse en edelleenkään ole siitä innostunut, mutta yritän miehen mieliksi opetella. Se on kuitenkin sen verran räpeltämistä vielä, että ei se tosiaan kiihottavaa ole.

Äänestä
  • Onki miehelläsi iso käsi? Entäs muna?
    Älähän pilaa pilluasi! Paljonko sinulla ikää, onko synnytyksiä takana jne?

    Äänestä

  • Sun älykkyytes hipoo tyhmän apinan tasoa! Miten sä olet noin helvetin tyhmä?

    Äänestä

nuortenkin naisten pillut on tosi venyviä. märkyyttä tai liukkaria toki vaatii. mä harrastan fistausta ja jokaista likkakaveriini olen fistannut. moni on ensin vastustellut mutta kun vaan alottaa 3-4 sormesta ja toinen tulee kiimaan niin sinne oon laittanut käden ja nyrkin. nautin pillunvenyttelystä ja siitä kun siinä nainen antautuu mulle, sillon omistan naisen kokonaan. likat on ollut 18 -26 vuotiaita ja sen jälkeen ne on tietänyt kuka ne omistaa. edes anaali ei ole tuntunut niin hyvältä kun fistaus, sillä on upea tunne nähdä pil lun venyvyyden ja antautumisen. myös kaljapulloa olen laittanut osalle sisään ja se tekee upean venytyksen, sen jälkeen on upea nussia kun toinen on kunnolla sun. kaikki fistatut on olleet synnyttämättömiä ja kyllä sen pil lu on tehty venytyksen kestäväksi.

Äänestä
  • Ja sitten heräsit ja huomasit, että olet lauennut housuusi..

    Äänestä

  • Monolla päähän tuommosta paskapäätä. Ja tyhmät pässit tekee mitä vaan, kun joku korvakoru pitkätukka homo vaatii.

    Äänestä

  • habla. kirjoitti:

    Monolla päähän tuommosta paskapäätä. Ja tyhmät pässit tekee mitä vaan, kun joku korvakoru pitkätukka homo vaatii.

    Mä jo luulin että "habla." ja "haba" ovat sama henkilö. No, tulipa tähänkin asiaan selko nyt sit.

    Äänestä

  • Mä olen kanssa fistannut nuoria likkoja, moni on jäänyt yhden yön jutuksi ei kaikki. Yleensä likat on ollut niin jurrissa ja antanut ehkä siksi tapahtua. Nuorin oli 17 jota fistasin. Olen huomannut että pillukat venyy helposti nuoroltakin, liukkarii sisään ja lakkapullo hulahtaa aukosta helposti. Sen jälkeen nyrkki niin kiihotus on sadassa. Parasta on just se että sitten omistaa sen likan, fistaus on vasta se millä toisen omistaa kun toinen antautuu. Vallan tunne on upea.

    Äänestä

Noin 40v kolmen lapsen äitiin meni nyrkki hieman kuin vahingossa, kyllä vahingossa, ei ollut edes tarkoitus. Käsi oli kyllä voideltu hyvin ja pimpsa oli poikkeuksellisen "löysä". Nainen nautti tästä ja kuulemma ei ollut ensimmäinen kerta.

Äänestä

Naisethan saavat synnytys orgasmejakin. Mitenkäs ne todistelijat jotka väittävät, että naisen värkkiin ei mahfu kuin nakki suunilleen sanovat näistä fistaus ja mustaa jättikankea ottavien naisten värkeistä. Tuossahan joku kirjoitti nuorienkin naisten nauttivan nyrkkipanosta.

Harmi ettei suomalaisille miehille annettu sellaista hevosen kullia niin ei tartteisi marmatella asiasta ja naisten jakaa itseään ulkomailla ihan häpeäksi asti.

Olisiko tämä fistaus salainen suomipojan seksi jippo, jolla maailmalla maine kasvaisi hyvinä rakastajina?

Äänestä
  • Harvassa on fistattavat vitut - hyvä kun sormi menee yleensä.
    Kattelkaa te penikat vaan porkkaa ja vedelkää käteen ja mittaulkaa persereijjästä asti munanne, niin me panomiehet mitataan sillä aikaa oikein ja naidaan :) Itseännehän te kusetatte?

    Äänestä

  • Vaimon vierestä heips kirjoitti:

    Harvassa on fistattavat vitut - hyvä kun sormi menee yleensä.
    Kattelkaa te penikat vaan porkkaa ja vedelkää käteen ja mittaulkaa persereijjästä asti munanne, niin me panomiehet mitataan sillä aikaa oikein ja naidaan :) Itseännehän te kusetatte?

    Taitaa olla aika sakkolihaa minne sormiasi työntelet tai sitten naiset eivät kiihotu kanssasi?
    Sormihan menee ja jopa kaksi aivan helposti liukkaaseen rouvaan.

    Moni ei halua uskoa miten koolla on väliä. Katsomalla esim Lexington Steelen käsittelyssä naisia ei jää enää kysymyksille sijaa.

    Jos naisen sukupuolielin tuntisi vain reiän reunoilla silloin ei olisi koolla väliä. Hankaus tapahtuisi edestakaisin pienellä meisselillä aivan samalla tuloksella.

    Äänestä

  • UPDATE_9631555 kirjoitti:

    Taitaa olla aika sakkolihaa minne sormiasi työntelet tai sitten naiset eivät kiihotu kanssasi?
    Sormihan menee ja jopa kaksi aivan helposti liukkaaseen rouvaan.

    Moni ei halua uskoa miten koolla on väliä. Katsomalla esim Lexington Steelen käsittelyssä naisia ei jää enää kysymyksille sijaa.

    Jos naisen sukupuolielin tuntisi vain reiän reunoilla silloin ei olisi koolla väliä. Hankaus tapahtuisi edestakaisin pienellä meisselillä aivan samalla tuloksella.

    Voi vittu että olet kokematon ja tyhmä noviisi..

    Äänestä

  • Koita saada pesää kirjoitti:

    Voi vittu että olet kokematon ja tyhmä noviisi..

    Joku tummaihoinen varmaan, niiden äo:than ei voi mitään kauhean isoja olla...

    Äänestä

Niinpä, toisilla ei ole käynyt housuissa kuin lämmin vesi ja äidin käsi ja täällä kommentoidaan että ei se ole mahdollista. Sopivan "väljään" pimpsaan menee käsi kyllä ihan hyvin, siis voideltuna ja ei kättä työnnetä sormet edellä, vaan nyrkissä sillain pitkittäin.

Äänestä

Siitä vaan fistaamaan tyttöystävää, se on valtaa ja hallintaa ja tuo nimenomaan omistamisen tuntua. Olen fistannut 6 eri tyttöä, myös nykyistä tyttöystävääni joka on 21 v. Kivaa on ollut nähdä miten pieneltä tuntuva pimpsa venyy ja antautuu fistauksessa. Hyvin on venynyt, liukkarin avulla. Ensin 1,2,3,4, sormea ja sitten käsi ja lopuksi nyrkki. Nain aina reilusti toiminnan päälle, olen niin kiihottunut. Olen parille myös kokeillut punkkupulloa ja siinä ne nuoret naiset on venyneet ihan ilman ongelmia. Noista fistaamistani 4 on ollut änkyräkännissä, joten suostutteluu ei oo tarvinnut ja 2 on pitkän suostuttelun jälkeen omana tyttöystävänäni suostunut, kännissä kyllä silloin olleet. Fistaus lisää sitä että omistat toisen täysin, sen jälkeen vasta voit sanoa että mimmi on sun!

Äänestä
  • Ja sitten heräsit kun äiti tuli huutamaan "miksi sinä Pekka et ole taaskaan koulussa" -eikö?

    Kannattasiko sinun lopettaa pornon suurkulutus ja mennä kouluun välillä?

    Äänestä

  • Hehheh, miten ihmeessä fistaamisella voi saada toisen ihmisen omistusoikeuden? Haluaisin nyt oikein tarkan selonteon tästä asiasta. Mitä jos sun jälkeen toinen mies fistaa samaa leidiä, siirtyykö omistusoikeus sitten hänelle?

    Äänestä

Täälä meilläpäin on yks jätkä kun työntää aina koivuhalkoa muijansa vitttuun. Eilen se työnsi sen halon eukkonsa perrsereikään ja kyllä se sinnekin mahtui ihan hyvin.
Kyllä on akalla ISO vitttu ja ISO perrsereikä, en muuta sano.

Äänestä

Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastainen viesti.

Kommentoi aloitusta


Vaikuttunut fistaaja kirjoitti:

Tekisi mieli työntää tyttökaverille nyrkki pilluun. Miten kannattaa toimia ja miten se sinne mahtuu? Onko jokaisella naisella pillu sen kokoinen, ettei se daami kuole kun työnnn sille miehekkään nyrkkini?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu