hitsi kun ei edes kakata.

Pitäsköhän käydä vilkasee miten pukamat voi.
6<50
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 6

Vanhimmat

Mä istun just nytki kakalla pöntöllä ja näpyttelen puhelimella tätä viestiä

Äänestä

apteekkiin, vai?

Äänestä

Ai onks pukamiin joku hoitokii vai ??? Et ole aikasemmin voinu kertoa.

Äänestä

onko sulla pukamias ikävä vai miten liittyy ikävään?

Äänestä

oletpa typerä! Taidat olla talomies ja auot viemäreitä työksesi? Eipä käy kateeksi.

Äänestä

Auon päätäni työkseni. Jos et ole fiksuna huomannut.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


teeeeeeeeeeeee kirjoitti:

Pitäsköhän käydä vilkasee miten pukamat voi.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu