http://www.seiska.fi/viihdeuutiset/_a455178/johanna tukiaisen rapujuhlat taman takia juhliin kutsuttiin ambulanssi/
"Johannaa Julian tila ei huolettanut, vaan hän halusi esittää eroottisen tanssin parillekymmenelle juhlavieraalle."
Jo on paksua jopa paksulta. Narsistinen luonne häikäisee!
"Johannaa Julian tila ei huolettanut, vaan hän halusi esittää eroottisen tanssin parillekymmenelle juhlavieraalle."
Jo on paksua jopa paksulta. Narsistinen luonne häikäisee!
Vastaukset 23
Vanhimmat
'' Kun Julia kuolee, Johanna esittää eroottisen tanssin hänen hautakummullaan hautajaisvieraille. Pukukoodi: musta. Juoma: Ruska. Sponsoroi: Seiska.
Repesin!
Vaikka kamalaa tuo itse asia on, mutta tässä liikutaan jo niin surullisilla vesillä, että pitää nauraa, jottei itkisi.
Sillä kummulla hyllyessään Johanna vajonnee samaan kuoppaan.
Hän halusi, että myös ambulanssimiehet näkisivät hänen eroottisuutensa.
Järkyttävää itsekeskeisyyttä ja toisten ihmisten aliarviointia ja arvostuksen puutetta. Ambulanssimiehet tekivät työtään ja työaikana ei heitä kiinnosta varmaankaan mitkään eroottiset tanssit.
Mutta kun eroottinen tanssija ole koskaan tehnyt mitään rehellistä työtä niin ei silloin osaa toisten työtä arvostaa.
Termeistä "eroottinen" ja "tanssija" voi olla montaa mieltä Johannan kohdalla. Sama pätee siihen häkellyttävään laulutaiteeseen.
...hmm, hmm, hmm, apinamiäs, hmm, hmm, hmm...
Mä häpeän Johannan puolesta, kun se ei itse osaa enää edes hävetä. Jullea viedään ambulanssiin, niin Johanna haluaa esittää eroottista tanssia myös ambulanssimiehistölle.
Oikeesti mua hävettää Johannan puolesta.
Hienoa tapauksessa on se, että Seiskan toimittajilla on selkärankaa kertoa Suomen kansalle tapauksesta suoraan!
Nostaako Arto Länsmanin ex seuraavaksi syytteen Seiskaa vastaan:)
Onhan ambulanssimiehille järjestetty kriisiapua?
Vuosisadan vitsi: SEISKAN TOIMITTAJILLA SELKÄRANKAA!!!
Ootko varma ettei se sortunut pissapoika Petraaan?
vai niin
Seiskan moraali? Kovasti muuten seiska tyrkyttää,sähköpostiin,postilaatikkoon ja puhelimeen tullut tilaustarjouksia, meille tuli kauan sitten seiska. Minulle tulee APU, eikä siinä ole koskaan ollut yhtään mitään Tuksuista ja se on hyvä. Johanna Tukiaiselta puuttuu empatiankyky ja monta muuta sen muassa,esim. itsekontrolli. Niin minkäs sille voi,kun ei ole niin ei ole.
Tämä on täysin totta!
"iskän kikuli maistuu verelle" Laardipallero katsoi siis aiheelliseksi aloittaa samasta "asiasta" vielä toisenkin ketjun.
Eiköhän Arto ole Tuksun tekemisiin niin sivullinen - ja muutenkin statuksellisesti alistetussa asemassa, että Tuksuun viittaaminen Arton exänä osoittaa silkkaa tyhmyyttä tai vaihtoehtoisesti pahansuovuutta.
Varsinkin, kun itse aihe ei Artoa sivua laisinkaan.
Toinen ihmetyksen aiheeni on se, että aikuiset ihmiset (No, ei ehkä henkisesti?) jaksavat päivitellä sitä, että päihtynyt ihminen vastaa toimittajan johdattelevaan kysymykseen olevansa brändi siinä missä Nokiakin.
Osoittaa tosiaan täydellistä huumorintajun puutetta tai melko täydellistä idiotismia, jos tuosta lausunnosta alkaa vetämään yhtään pidemmälle meneviä totuusarvioita.
Kyllähän sen nyt jokainen ymmärtää, että 7-Päivää lehden moraali on vähän sitä sun tätä.. Lehti käyttää Johanna Tukiaista hyvin arveluttavalla tavalla hyväkseen. Toki Johanna tarvitsee Seiskaa pysyäkseen julkisuudessa, mutta nuo eilisillan videoklipit ja Seiskan kommentit rapujuhlista olivat ... hmmm... miten sen nyt sanoisi... no, kauniisti sanottuna ehkä Seiskan toimittajat eivät ole niitä penaalin terävimpiä kyniä :)
http://www.seiska.fi/viihdeuutiset/_a455398/tuksu veti eroottisen shown rapujuhlissa isani halusi katsoa/
Mitähän iskä tuumasi?
Hyvä kysymys! Kiihottuiko isä seksuaalisesti nähdessään vähäpukuisen tyttärensä lesboshown?
Tavallinen ihminen ei mitenkään kykene samaistumaan lahkolaisperheiden arvomaailmaan!
Mikään muu kuin seksuaalinen kiihotus tuskin selittää joidenkin tuksunäätien maanista Tukiaisten mustamaalaamistakaan. Jokin perverssimpi perverssin sadismin muoto siinä täytyy olla takana. Lapsuudessa ilmeisesti on jotain hoitamattomia traumoja. Nyt etsitään vertaisia, vaikka keksimällä.
Ja tuo diagnoosi on vetäisty samalla ammattipätevyydellä kuin foorumin muutkin luonneanalyysit. :)
Mutta sinä pystyt ja selvästi kiihotut, mikä on synkkä salaisuutesi?
Kari Puos: Taisit sokeana kanana, kukkona korjaan, silti löytää jyvän!
Laardipallero on muuten ominut nimimerkikseen Johannan "nimen", jokin aikaa sitten J.T:ta kutsuttiin Laardipalleroksi.....
Jotain pervoa samaistumista.....
Eikös nuo ole niitä asuja jotka voi palauttaa "sopimattomana" ilmaiseksi. Kuten se juhlamekkokin.
Kun isä on puhelimessa jutellut eroottisesti tyttäriensä kanssa, niin jossain mättää ja pahasti.