Millaista sapuskaa sieltä nykyään saa? Ja miten on auki? Vieläkö on Elvis-WC?
Jos haluaa Pieksämäellä hampurilaista niin minne kannattaa mennä?
JR Fast Food
19
5092
Vastaukset
- 27
Ihan normi iltamättö ja laskuhumalassa ihan jees, on avoinna ja vessa löytyy.
Mutta jos haluat oikeesti hyvän hampurilaisen, niin mee Triolle
Jäppilän Kievarin hampurialiset ovat sitten omassa kastissaan, gourmet-annos, sanoisin - yöks
Aivan hirveätä pöperöä! Pihvit poltettu karrelle ja kuiviksi. Ranskaliset löllöjä, kaikkea muuta kuin rapeita niinkuin niiden tulisi olla. Jne... Erehdyin kerrran ostamaan ja takuulla en toista kertaa. EN SUOSITTELE PAIKKAA!
- Hyvä grilli
Sieltä saa kattavasti erilaisia sapuskoja mitä grilliltä voi oletaakin.Aurajuusto hamppari aivan unelma hyvä ja ranskalaiset aina sopivan rapsakoita.En itse arvosta scan burgereita/aterioita lainkaan,hyi...Tykkää ken tykkää :)
- Anonyymi
Omistajaporukka ei huonoa tee. Ollut joku palkattu höperö.
- Anonyymi
Anonyymi kirjoitti:
Omistajaporukka ei huonoa tee. Ollut joku palkattu höperö.
Kuha lieppo.
- elvistäjä
taitaa elvistellä lipuntarkastajana pääkaupunki seudulla kyseinen heppu
- sekukasäet
ite tykkään ja voisin käydä useemminki
- huhtutugt
Laatuun nähden aika kallis mesta. Ahneen livakka.
- Näinseonnipotkas
Teillä ei vaan oo rahhaa. Myö eile käytii. Ei se kallis oo. Myö kun syyään välillä kalliimmissakin. Tuli nääs iso potti rahhaa. Ostin autot ja talon. Entinen muijakin sai siivun rahaa. Mikäs täs ollees. Ei olt iha pien summa mitä saatiin. Voitte miettiä.
- Anonyymi
Meillekin rapsahti tuossa.
- Anonyymi
Paras on.
- Anonyymi
On Elvis wc ja hyvät sapuskat
- Anonyymi
Ruokalista tai oikein mikään muukaan ei ole muuttunut "miesmuistiin". Kaipaisi uudistusta ja ylipäätään uudenlaista näkökulmaa.
Esim. Hankasalmen aseman Purnukka-grillistä tai Varkauden Kisa-Grillistä kannattaisi ottaa mallia.- Anonyymi
Aika pimeän ja sottaisen näköinen murju.
Ikkunat olisi syytä pestä välillä ja ei tekisi pahaa vaihtaa tuoreimmat tarroitukset ikkunoihin. Ei houkuttele syömään, en ole koskaan käynyt kun on niin luotaantyöntävän näköinen koppi. - Anonyymi
Anonyymi kirjoitti:
Aika pimeän ja sottaisen näköinen murju.
Ikkunat olisi syytä pestä välillä ja ei tekisi pahaa vaihtaa tuoreimmat tarroitukset ikkunoihin. Ei houkuttele syömään, en ole koskaan käynyt kun on niin luotaantyöntävän näköinen koppi.Pimeä ja sottainen, ankea-no sittenhän se on ihan sopiva pmäelle.
- Anonyymi
Varmaan salesta atrin hamppari sis. Lihaa 25% hyvää on.
- Anonyymi
Atrian siis.
- Anonyymi
Anonyymi kirjoitti:
Atrian siis.
RAMBO HUUTI,, ATTTRRRIIIIIAAAANNN
- Anonyymi
Hyvät ruuat, mutta kalliit hinnat.
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
- 2004363
Kamalaa! Ketä tappoi vanhempansa Huittisissa? Ketkä tapettiin?
Kamalaa! Ketä tappoi vanhempansa Huittisissa? Ketkä tapettiin? Shokki!422006- 611667
Ymmärrätköhän nainen
Etten halua että ottaisit sitä suuhusi. Minusta se on ällöttävää, vaikka kivalta se kai tuntuisi, mutta vain minusta. Mi1331353Martina on käynyt puhumassa viisauksia
Iltalehden artikkelissa Martinan viisaudet.3581337Ajattelen sinua iltaisin, aamulla, päivittäin
Ehkä siinä jo pientä vinkkiä. Oot jäänyt pahasti mieleen. Sun katse on niin syvä ja oot niin lempeä. Hyvä olla sun kanss93959SDP:läinen lähettiläs Titta Maja-Luoto RAIVOAA lähetystössä -?
SDP:n puolueen Maja-Luoto on Portugalissa noussut Median otsikoihin, koska RAIVOAA työntekijöille ja pitää Heitä lähinnä26913Mitä alkoholijuomaa on myyty sekä Linda Lampeniuksen että Matti Nykäsen nimellä? Testaa tietosi!
Mikähän alkoholijuoma se mahtoi olla…? Tule pelaamaan kivaa Testerin Juomavisaa! Kuinka monta saat oikein? Tästä pääse10889Sinkkujen lapset ja kesäloman pituus
Tuli mieleeni kysyä oletteko huolissanne lasten ja nuorten tulevaisuudesta, tai siitä mitä he nyt joutuvat kokemaan yhte170818Voiko vauva uskoa ?
Lohkoissa väitetään ettei vauva voi uskoa. Tässä näet vauvan uskon. https://youtube.com/shorts/QhFbPSdjpnA?si=Zb2BCRST9186696