vetää kimpsut ja kampsut pois täältä? Ja tehdä tyhjien täällä kirjoitettujen sanojen sijaan tekoja.... :)
Seuratkaa mua. Mä lähen. Kovaäänisesti. HUUTO!!!!!! P. O. I . S!!!!
Läksiäisterveiset tänne nyt mulle, kiitospuheet, elämänohjeita jne. Käyn joskus lukee ne.
Nainen olen. Hyvin kaunis ja isorintainen. Viisaskin.......;))))))
Seuratkaa mua. Mä lähen. Kovaäänisesti. HUUTO!!!!!! P. O. I . S!!!!
Läksiäisterveiset tänne nyt mulle, kiitospuheet, elämänohjeita jne. Käyn joskus lukee ne.
Nainen olen. Hyvin kaunis ja isorintainen. Viisaskin.......;))))))
Vastaukset 9
Vanhimmat
niistä rinnoista on enemmän iloa irl.
Viisaat naiset ei mainosta tissejään.
Postaa tissisi vielä tänne enennkuin menet mehän eletään vain kerran!!!!!!
Ei.
ihmiset ei myöskään mainosta poistumistaan, vaan poistuvat ja that's it. No ehkä tarkoituksesi oli kuitenkin tsempata muitakin lopettamaan tyhjänpäiväinen palstailu.
Kyseessä olikin mies, joka aloitt ketjun.........j
Taisi olla.
Eikä keidenkään tarvitse sen paremmin buustata omaa vartaloaan eli haukkua muiden naisten, ei laiheliinien eikä kurvikkaiden, pieni- tai isoluisten.
Joidenkin tyyli on ensin hyökätä ja olla ylimielisiä. Kun heitä yrittää palauttaa välillä vähäsen maan pinnalle otetaankin sanotut irti (hyökkäykseenvastaamis)kontekstistaan ja väännetään naurettavaksi irvikuvaksi. Harva nainen nyt on mitään niin poikkeuksellista, että kaikki muutkin haluaisivat olla juuri sitä ja palvoisivat juuri sitä. Itse saa ja on kenties terveellistäkin pitää itsestään sellaisena kuin on luonto tarkoittanut. Kiitos kuulemiin.
Mä olen uhkee donna. ;))
Ihan rauhassa, ei se mua kiinnosta eikä myöskään provosoi. Itse olen luiseva donna.