Hyvää viikonloppua

tietääkseni jo aikoja sitten 18v rajapyykin ylittäneelle naiselle.. ;D
14300
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 14

Vanhimmat

en ole varma oletko jo yli 18 ;D

Äänestä
  • Heh, ikävä tuottaa pettymys mutta taidan olla jo yli 20veekin ja huomenna menen eskariin, kyllä olen iso poika jo... ;)

    Äänestä

tuntematon ok-mieshenkilö. :) Minäkin olen jo iso tyttö, vaikka ei aina uskoisi.

Lepo ei olisi nyt pahitteeksi, sitä toivon sullekin.

Äänestä
  • Ei onnistu minulta tänäkään viikonloppuna, mutta toivottavasti sulta.. :)

    Äänestä

ja pitkiä aikoja sitten.
Pyykit ole poistanut sittemmin, kun en tarvitse niitä mihinkään. Poistin myös puntarit ja muut mittarit, joutavia ilonpilaajia nekin.
Hyvää viikonloppua ja kauniita syyspäiviä sinnekin, minne lie.
Syksy on myös hieno vuodenaika, kenellä siitä vain on aikaa nauttia.

Äänestä

Kivaa viikonloppua myös hänelle, kaikesta huolimatta. Hymyillään, kun törmätään (tai en tiedä tuleeko vielä hymyä).

Pärjään ja pärjää sinäkin.

Kohtalo on kohtalo.

Äänestä

Kuinka kauan on aikoja sitten. Olipa jotenkin kaunis kiertoilmaisu.:)

Äänestä
  • silloinniitä aikoja..
    Brita ja Eikka tekivät hernesoppaa, joka oli hyvää..

    Äänestä

Kun tapaamme nam unelmieni makupala

Äänestä

Uskon, olet suurempi kuin vaikeutesi, sillä sinä todellakin oot..
lisäksi vielä tosi ahkera kun viikonloppuakin ahkeroit..
Puhdas mieli antaa aina voimia..

ps. ikääni en paljasta..satikka kokoani.....

Äänestä

Pienijalkainen ja iso mies mies, siis lihav. Yök. yök.

Äänestä

vanha ukko, kun katsoo sun viestiketjujas arkistossa taaksepäin. Olet viettänyt palstoilla monet vuodet ja yhä samassa pisteessä kohteesi suhteen. Eli, ei edistystä, vain sun harhaista haikailua. Häpeä jos olet edes mies!!!

Äänestä
  • ainakin jo vuodelta 2008.

    Äänestä

Samoin sinulle ... jo aikuiselle ;)
Hyvää viikonvaihdetta ... lämmintä syksynalkua... kaikkea hyvää!
Salaa kaipaan, ajattelen, muistelen
sai hymyilemään hän

Äänestä

Kommentoi aloitusta


-ok- kirjoitti:

tietääkseni jo aikoja sitten 18v rajapyykin ylittäneelle naiselle.. ;D

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu