Tukiainen luulee olevansa brändi?!

Siis kehuu olevansa maailmalla tunnettu brändi? Mistä lähtien alkoholisti sekopää joka tuhoaa elämäänsä on ollut brändi? Tuksuhan itse on pahimpia wannabe julkkiksia koko suomen historiassa. Helevetti ja tossa seiskan videossa jossa vertaa itseään Nokiaan koko aika nostelee riipputissejään. Hyi että on vastenmielinen nainen.
7202
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 7

Vanhimmat

Tuksu ei ymmärrä maineenhallinnasta eikä brändin rakentamisesta yhtään mitään. Hän on ehkä kuullut jonkun "managerin" puhuvan brändistä. Sitten hän on alkanut luulla olevansa jokin brändi, Onni & Toivo?

Itsensä vertaaminen kansainväliseen Nokiaan on kaikkien aikojen rimanalitus!

Äänestä

tällainen brändihän on todella yleinen maailmalla :)

Äänestä

Tästä voisi saada vielä brändin, kyllä vaan.
Nyt on luotu pohjaa netissä ja lehdissä.
Kansainvälinen läpimurto pitäisi pohjustaa esim. Japaniin.
Fetisismistä löytyy markkinarako sieltä.
Onnistuminen vaatii tiukan keikkakiertueen sopiviksi katsottavien tapahtumien ja estradien kautta. Joku Pink Domina tai Domina Dolls tai Princess Domina voisi olla toimiva taiteilijanimi, josta brändiä alettaisiin rakentaa.

Äänestä

Johkulla hyvät tissit on

Äänestä
  • Johannalla on ollut hyvät rinnat. Nuorena.

    Jos hän ei olisi lähtenyt silikonikierteeseen, rinnat olisivat kauniisti ja luonnollisesti kasvaneet ja pyöristyneet iän karttuessa, säilyttänet ryhtinsä.

    Sen sijaan, jostakin Amerikka-höpsötyksistä hän sai päähänsä, että "isot rinnat ja blondi toimii aina ja ympäri maailman". Kukahan tuonkin asian hänelle syötti ja sai uskomaan, harhaan meni.

    Nyt Johannan rinnat ovat kaksi tyhäjää, roikkuvaa pussia, joiden pohjalta löytyy silikonipallerot. Pussukat ovat riuhtoutuneet gravitaation ansiosta eriparisiksi.

    Symmetria on kuitenkin lähes kaiken kauneuden peruspiirre.

    Ollaan kierteessä. Uusi kallis leikkaus on taas tiedossa. Taitaa olla jo neljäs rintaimplanttien laitto hänelle. Nyt kuulemma heitetään kehiin pyöreät implantit. Nykyiset, ne pussinpohjimmaiset, ovat pisaramallia..

    Äänestä

"Mistä lähtien alkoholisti sekopää joka tuhoaa elämäänsä on ollut brändi?"

No kun Johannalla on menneet sekaisin brändi ja brandy.

Äänestä
  • Rouva Länsman on titityy

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


Yyyörggh kirjoitti:

Siis kehuu olevansa maailmalla tunnettu brändi? Mistä lähtien alkoholisti sekopää joka tuhoaa elämäänsä on ollut brändi? Tuksuhan itse on pahimpia wannabe julkkiksia koko suomen historiassa. Helevetti ja tossa seiskan videossa jossa vertaa itseään Nokiaan koko aika nostelee riipputissejään. Hyi että on vastenmielinen nainen.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu