Tummansininen bemarifarkku CHY- tai CHU-

Ajoi kälviän suuntaan kauheeta vauhtia ja kääntyi ns. Helluskariin päin noin klo 14.15!
1174
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 1

Vanhimmat

Saisko hieman tarkennusta. Mikä tie? Suuntana Kälviä? Mistä katsottuna? Helluskariin päin??? Vanha kasitie?
Koeta rauhoittua ja vastaa sitten kun hengityksesi ja pulssisi on palautunut normaalille tasolle. Älä hyperventiloi.
Kaikkihan sen tietää, että bemari on teiden vaarallisin auto.
Toivoisi että tämä kaahari mieluummin kääriytyy pelinsä kanssa puunrungon ympärille ennenkuin ajaa jonkun syyttömän hengiltä. Raaka toivomus mutta jos vaihtoehdot on tässä.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


HUHHUH kirjoitti:

Ajoi kälviän suuntaan kauheeta vauhtia ja kääntyi ns. Helluskariin päin noin klo 14.15!

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu