Olin kahvilla Mäntyharjun apsilla kun kolme japanilaista tyttlä tulivat kysymään huonolla englannilla "where famous extreme artist mister Lothar lives?" Tietysti neuvoin näille innokkaille mr Lothar faneille missä tuo suomen playboy kartano sijaitsee että pääseevät ottamaan kuvia tuosta kuuluisasta paikasta. Kysyin mistä he tietävät Mäntyharjun ylpeyden he vastasivat "we watch his erotic movies and shows from internet". Olivat erittäin kiitollisia kun neuvoin heille suunnan ja annoin pari nettiosoitetta josta voivat seurata misteriä paremmin.
japanilaiset turistit kysyi Lotharista
Miss Mäntyharju
7223
0Äänestä
Muut lukivat myös
Ketjusta on poistettu 8 sääntöjenvastaista viestiä.
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 7
Vanhimmat
viitsi lähetellä noita idioottimaisia viestejäsi. Menisit vaikka puheterapiaan inisevän neitiäänesi takia.
Ei ihme onhan misteri tunnetuin suomalainen..
Miten sä JAKSAT tuhota pellen uraasi joka päivä täällä?
Kyllä japsit ymmärtää hyvän päälle....
japsitytöillä on tavara poikittain.
Nyt kun neuvoit noille tien Villa Lotharille niin veikkaan että ei kestä kauaakaan kun tulee ulos uusi aikuisviihde filkka " MR Lothar pani JApani"
Leffasta tulee takuulla menestys jaappanissa, mutta niillä tytöillä voi olla hankalaa kun joutuvat jaappanin median myllerrykseen kun kuulemma kaikki naimaikäiset käyvät kuumana Misteriin.
Japanissa ei tunneta Lotharia..