http://www.iltasanomat.fi/kotimaa/art-1288496380117.html
Tämä alkaa olla jo jokapäiväistä. Kasvatus failed.
Läjä vaippaloisia ojassa
vapaus=ongelma
3
203
Vastaukset 3
- Elämää on onko
Lisää tulossa hyvää vauhtia!
http://www.youtube.com/watch?v=ohesgZWDaXk- isi silittää päätä
Tuosta mopoautoletkasta tulikin mieleeni, että kukahan on aikoinaan keksinyt sen kuuluisan sanalaskun "joukossa tyhmyys tiivistyy".
- Surkeaa
isi silittää päätä kirjoitti:
Tuosta mopoautoletkasta tulikin mieleeni, että kukahan on aikoinaan keksinyt sen kuuluisan sanalaskun "joukossa tyhmyys tiivistyy".
Pirkkalassa asuu harvinaisen paljon nuoria, joilla selvästikään ei ole minkäänlaista kuria kotona. Isinä ovat reppanamiehet joita pompottelevat vaimot ja lapset. Kuri korvataan ja raha huusholliin saadaan maksamalla.
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
- 1761520
En ehkä onnistu siinä
Kovasti minä yritän näyttää kauniilta, vain sinua varten, mutta en taida onnistua siinä.58725Muistakaa pojat tämä.
Mies joka haluaa naisen, löytää keinon. Ei epäröi eikä hämmennä. Tekee kaiken eteenne.88708Muhun rakastuu kaikki naiset, mut mä en rakastu niihin
Mun vaatimustaso on 10+ Mut mua tavottelee 7+ naiset203578- 48536
- 126536
Pahoin pelkään nainen
että pidät minua epäempaattisena, itsekeskeisenä, narsistisena ja kylmänä ihmisenä. Oletko koskaan ajatellut, että minus50518- 37516
Viesti jonka haluaisit lähettää...
hänelle. Onko jokin pieni tunniste jonka vain te tiedätte. Onko naiselta miehelle tai toisinpäin, joku joku päivämäärä15500- 25483