Kotkan Judoseuran aikidojaos järjestää näytöksen ja alkeiskurssin syksyllä 2012. Näytös Karhulan kamppailukeskuksessa torstaina 13.9 klo 20.00 ja alkeiskurssin ensimmäiset harjoitukset sunnuntaina 16.9 klo 18.30-20.00. Kurssin harjoitukset sunnuntaisin klo 18.30-20.00 ja torstaisin klo 20.00-21.30. Paikkana Karhulan kamppailukeskus, ratakatu 14.
Kurssin kesto 3 kuukautta, hinta 80 €. Ilmoittautuminen etukäteen tai näytöksen yhteydessä. Alkeiskurssilaiset voivat myös tulla suoraan ensimmäisiin harjoituksiin. Mukaan pääsee muutaman viikon ajan alkeiskurssin alkamisesta. Tervetuloa!
Mukaan: Verkkarit ja T-paita tai valkoinen judo/karate-puku. Sandaalit ja pieni pyyhe.
Lisätietoa kotkanaikido.blogspot.fi
Aikido-näytös Karhulassa to 13.9 klo 20 + alkeiskurssi
HeikkiM2
0
95
Vastaukset
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Hannu Pikkarainen ehdottomaan vankeuteen
KKO tuomitsi 1 v 9 kk. Tämä ei ole Hannulle ilon päivä.3653822Kuka on mystinen heppamies?
Nyt tänne vinkkejä siitä kuka on Martinan seurassa viihtyvä hevosmiljonääri. On tullut jo muutamia nimiä esiin keskustel1091423- 941267
Jäätävä epävarmuus
Mistä tää hirveä epävarmuus molemminpuolin johtuu? Pohjimmiltaan uskon, että molemmat tietää, että tunteita on. Vai onko651064Perjantaita!
Miltä kaivattusi tuoksuu? Tuli mieleen kun täällä usein mainitaan pahasta hajusta. 🤔58877Yksi iso yllätys luvassa The Summit Suomi -finaalijaksossa - Tiesitkö nämä Summit-loppukolmikosta?
The Summit Suomi on tarjoillut yllättäviä pudotuksia ja melkoisen määrän pelkkää kisaajien vaelluksen kuvaamista Norjass14877- 38870
Ei tullut konkurssia, tuli 3 karhua
Olipas hyvä uutinen. Näin sitä vaan tunnetaan. Persut eivät onnistuneet tuhoamaan.. tätäkään60849Voi että! Sergey Hilman paljastaa Race Across the World -kuvauksista: "Tämä oli se paras jekku"
Tykätään! Aikamoinen pari tämä Sergey Hilman ja Sini Sabotage - herättävät varmasti vahvoja tunteita suuntaan sun toise11847- 65831