volvo v70-01 paku

Moi kaikki!onko vaikea muuta volvo v70 pakuksi?pitääkö penkit otta pois?kiitos
2135
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat

Kyllä takapenkit pois.

Äänestä

Min oon hirveen myöhäs, mutta jos et ole vielä tehnyt, niin varmista nyt ensin onko siitä mitään hyötyä, kun niitä verotussäännöksiä muutettiin muistaakseni -00 alkaen.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Vo70 kirjoitti:

Moi kaikki!onko vaikea muuta volvo v70 pakuksi?pitääkö penkit otta pois?kiitos

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu