Myykö kukaan kilpparia??

Hei!

Haluaisin ostaa vaippa kilpikonnan (reevesin kilpikonna). Niin olisiko kenelläkään myynnissä, saisi olla mahdollisimman nuori ja pieni. Tai mistä muualta näitä voisi ostaa?
5253
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 5

Vanhimmat

Mulla oli kaks reevesiä. Vieläkö olet vailla?

Äänestä

Kiinnostusta ois 2 reevesiin. tuleeko toimeen keskenään?
ja mistä päin konnat olis?

Äänestä

Hei,
meillä on kaksi reevesin kilpikonnaa myytävänä. Toki voi ostaa vain toisen.
Ovat poikia ja ikää on 6 v
Myydään myös akvaario laitteineen 400litraa.
Laita viestiä, jos olet kiinnostunut.

terv
Maarit Salomaa

Äänestä

Kiinnostusta olisi maakilpikonniin. Olisiko kellään myynnissä??

Äänestä

Voisin antaa kodin kahdella reeveskonnalle mutten mielellään paljoa maksaisi kun noita kodittomia konnia on jo muutenki paljon. jonnap_p@hotmail voi laittaa tarjouksia.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


konnanen1 kirjoitti:

Hei!

Haluaisin ostaa vaippa kilpikonnan (reevesin kilpikonna). Niin olisiko kenelläkään myynnissä, saisi olla mahdollisimman nuori ja pieni. Tai mistä muualta näitä voisi ostaa?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu