hifki sai turpaan!!!

stadi on suomalaiste

jokerit näytti svedupelleille niin pelillisesti kuin kovuudessa! hurrit inisee ja narrit nauraa...hah...hah...haaaaa

5

214

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • huhhuh

      ketään ei vittu kiinnosta 2 paskajoukkueen keskinäinen sekoilu. nehän kohtaa tällä kaudella enää jokun 42 kertaa.

      jokerit ja hifk, molemmat skeidaa.

      • stadin-arska

        kyllä se skeida on sun pellollas juntti!!! juntti on juntti vaikka paskalla peittäis!!! hah...hah...haaaa...stadi-jengit nauraa saa...........rulaa stadi!!! pönde-pekat kyykkyyn!!


    • terttu789

      Semirkin on mamu ja muslimi. Siinä teidän jokerit.

      • olen suomalainenkoha

        jaahasta taas perussuomalainen laukoo viisaita mukamas!! misähän joukkueessa ei pelaa tälläkaudella ulkomaan oliota??? siis niitä sun rasistisia kohteita? taitaa olla aika hyviä pelaajia kun tänne rahdataan ! suomessa kun taso on niin huono että niitä sun mamujasi tudaan tänne!! ota kuule lääkityksesi ja mene itseesi niin elämä voittaa sunkin osaltasi!!!


    • hahhahhaa

      Ei se Semirkään ihan 100% suomalaiselta kuulosta.. eikä Hjallis..
      Ja Helsingin historiahan on hyvin ruotsinkielinen, siitä ei pääse mihinkään, vaikka kuinka itkettäisi. Jo "stadi" on ruotsia, että vähän nyt suuta soukemmalle.

    Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Tukalaa kuumuutta

      Tietäisitpä vaan kuinka kuumana olen käynyt viime päivät. Eikä johdu helteestä, vaan sinusta. Mitäköhän taikoja olet teh
      Ikävä
      42
      2652
    2. Mansikkatiloilla hyväksikäytetään ukrainalaisia

      Työolot ovat surkeita ja palkka kelvoton. https://yle.fi/a/74-20172942
      Maailman menoa
      330
      2345
    3. Sinä, ihastukseni

      Mitä haluaisit tehdä kanssani ensimmäisenä?
      Ihastuminen
      34
      2059
    4. Ensi kesänä

      Näin kesän viimeisenä minuutteina ajattelen sinua. Olisiko seuraava kesä "meidän" kesä? Tänä vuonna ei onnistuttu, mutta
      Ikävä
      47
      1726
    5. Tiedät ettei tule toimimaan.

      Mielenterveys ei kummallakaan kestä.
      Ikävä
      24
      1665
    6. Okei, myönnetään,

      Oisit sä saanut ottaa ne housutkin pois, mutta ehkä joskus jossain toisaalla. 😘
      Ikävä
      25
      1549
    7. Onko kaivatullasi

      himmeä kuuppa?
      Ikävä
      43
      1419
    8. Sokea "ystävälle"

      Oletko oikeasti noin sokea?
      Ikävä
      100
      1399
    9. En ymmärrä käytöstäsi

      Se on ollut eräänlaista hyväksikäyttöä. Että seura kyllä kelpaa palstan välityksellä silloin kun ei ole parempaakaan tek
      Ikävä
      139
      1345
    10. On jo heinäkuun viimeinen päivä.

      En taida nähdä sinua koskaan.
      Rakkaus ja rakastaminen
      36
      1136
    Aihe