Keskustelu on vain täysi-ikäisille

Tämän keskustelualueen sisältö ei sovi alaikäisille. Jatka vain, jos olet täyttänyt 18 vuotta.

Seksiä luonnossa

Nuorena poikana tuli monesti käytyä silloisen tyttöystävän kanssa pusikossa touhuamassa kun ei ollut muuta paikkaa. Siitä on nyt vajaa viisitoista vuotta aikaa eli olen kolmissakymmenissä. Viimeaikoina olen alkanut haaveilemaan suuresti näistä kokemuksista. Nykyinen naiseni ei tosin suostu touhuamaan ulkona. Onko muita jolla on kiinnostusta tai haaveita seksistä luonnossa?
5997
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 5

Vanhimmat

30 vee yhdessä kumppanin kanssa kyllä tapahtuu luonnossakin. Vadelma-aikana on sopivan lämmintä ja kuivaa. Ei siinä mitää ihmeitä tarvita. Pientä tönimistä vaan ja siitä se alkaa. Hakkuualueitten puskissa saa olla aivan rauhassa poimimassa vadelmia.

Kannattaa harrastaa luontoaiheita.

Äänestä

Tulihan sitä nuorena harrastettua luonnossa, autossa ja missä vain luuli olevansa muilta piilossa. Itsellä noista ajoista on jo noin 25 vuotta aikaa. Nykyisen vaimon kanssa on joskus kokeiltu ulkoseksiä ja ei se enää ole se sama juttu kun silloin ennen. Pelkkä tietoisuus siitä että on mahdollisuus harrastaa seksiä kotona ja sängyssä vie sen innon mikä silloin oli. Silloin oli haluja ja paikka puuttui, ehkä siihen liittyi se uutuudenviehätys. Nyt niin moni asia on eri tavalla ettei se pelkkä paikka tee seksistä enää sitä mitä se oli nuorena.

Äänestä

Ollaan poikaystävän kanssa käyty kesäiltaisin maaseudun lähilaavuilla koirien kanssa paistelemassa makkaraa tai isompaakin illallista niin silloin ollaan innostuttu esim. pöytää vasten, housut vaan alas ja menoks. Kerran myös käytiin iltauinnilla ja silloin ei ainakaa samalla rannalla ketään ollut niin polviaan myöten vedessä takaapäin sitten tyynellä lammella loiskuteltiin. Saattoi siinä joku vastarannalla saada näytöksen :)

Äänestä

Lasketaanko laituri? Kesäyönä ihanaa!

Äänestä

Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastainen viesti.

Kommentoi aloitusta


kllaa kirjoitti:

Nuorena poikana tuli monesti käytyä silloisen tyttöystävän kanssa pusikossa touhuamassa kun ei ollut muuta paikkaa. Siitä on nyt vajaa viisitoista vuotta aikaa eli olen kolmissakymmenissä. Viimeaikoina olen alkanut haaveilemaan suuresti näistä kokemuksista. Nykyinen naiseni ei tosin suostu touhuamaan ulkona. Onko muita jolla on kiinnostusta tai haaveita seksistä luonnossa?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu