Millä bussilla pääsee Kupittaalle?

Otsikko.

Olen yrittänyt selvittää netistä, mutta en vain tajuu... Voisko joku kertoa, kiitos?
1425
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 1

Vanhimmat

6 menee siitä Keittiö jätin ohi vaalaan.
sen 1 pysäkki on pesiskentällä. Lemminkäisenkadulle----------------->...

sen sijaan 9 menee Citymarketin ohi mutta jatkaa Kaarinan suuntaan Skanssiin.
Kuljen usein niillä,niin ei ole uus asia...

ps!
Ne lähtevät keskustassa Rosson,R-kioskin ja Ricon edestä sieltä.
Lähellä Kop Kolmiota.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


kupittaaaaaa kirjoitti:

Otsikko.

Olen yrittänyt selvittää netistä, mutta en vain tajuu... Voisko joku kertoa, kiitos?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu