Keskustelu on vain täysi-ikäisille

Tämän keskustelualueen sisältö ei sovi alaikäisille. Jatka vain, jos olet täyttänyt 18 vuotta.

Minun pilluni

Vai ruman näköinen? Turpa kiinni ja nuole.
Peräpukamani myös. Kävin juuri kusella mutta ei ollut paperia.
56558
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 5

Vanhimmat
  • Ruma

    Äänestä

  • voishan tota lirkutellakkin

    Äänestä

nätti posliini pillu vois tuota nuolla hyvällä omalla tunnolla
ole ylpeä pillustasi

Äänestä

Tosi ihanan näköinen Pillu sulla! Oikein nuoltavan näköinen. Ja kullinikin oikein nauttisi kun sen työntäisi tuonne paljaana ja laskisi lastin sen perukoille ja saattaisi sinut raskaaksi.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Eira kirjoitti:

Vai ruman näköinen? Turpa kiinni ja nuole.
Peräpukamani myös. Kävin juuri kusella mutta ei ollut paperia.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu