Tarvetta olisi sujuvalle kirjoittajalle. Eli jos annan otsikon, sekä hieman sisältöä ranskalaisin viivoin, tarvitsisin jonkun, joka kirjoittaa siitä noin 400-500 sanan artikkelin. Artikkeleiden ei laadullisesti tarvitse olla reportteritasoa, mutta kuitenkin uniikkeja, eikä mitään copy/paste työtä.
Artikkelit tulevat eräälle sivustolleni "täytetekstiksi".
Minulla on tusinoittain artikkeleita eri aiheista, joihin tarvitsisin apuja. Sujuva kirjoittaja kirjoittaa mielestäni tarkoittamiani "A4":sia 1-3 kpl tunnissa, jos on näppärä sormistaan, ja tekstin tuottaminen ei ole tuskaista.
Hinta: 12 EUR / Kappale
Yhteystiedot: [email protected]
M: O: Suomenkielisiä artikkeleita (kirjoitusta)
excelitor_m2
1
106
Vastaukset
- "Prof." Himanen
Tämän on pakko olla hallitukseltamme tuleva toimeksianto ja ihmettelen, miksei bisnesguru Pekka Himanen ole ottanut näin helppoa, sopivaa hommaa? Tulosta kutsutaan kuitenkin julkisuudessa tutkimukseksi, joten onko palkkion liian pieni? Himanen lienee tottunut noin 700 000 euron palkkioon per tutkimus?
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
- 1271974
Noniin rakas
Annetaanko pikkuhiljaa jo olla, niin ehkä säilyy vienot hymyt kohdatessa. En edelleenkään halua sulle tai kenellekään mi1001720Lasten hyväksikäyttö netissä - Joka 3. nuori on saanut seksuaalisen yhteydenoton pedofiililtä
Järkyttävää! Lapsiin kohdistuva seksuaalinen hyväksikäyttö verkossa on yhä pahempi ongelma. Ulkolinja: Lasten hyväksikäy571360Kumpi vetoaa enemmän sinuun
Kaivatun ulkonäkö vai persoonallisuus? Ulkonäössä kasvot vai vartalo? Mikä luonteessa viehättää eniten? Mikä ulkonäössä?771334Multa sulle
Pyörit 24/7 mielessä, kuljet mun mukana, mielessä kyselen sun mielipiteitä, vitsailen sulle, olen sydän auki, aitona. M311028Nainen, olen tutkinut sinua paljon
Salaisuutesi ei ole minulle salaisuus. Ehkä teimme jonkinlaista vaihtokauppaa kun tutkisimme toisiamme. Meillä oli kumm51933Mies, eihän sulla ole vaimoa tai naisystävää?
Minusta tuntuu jotenkin, että olisit eronnut joskus, vaikka en edes tiedä onko se totta. Jos oletkin oikeasti edelleen s47926Onko sulla empatiakykyä?
Etkö tajua yhtään miltä tämä tuntuu minusta? Minä ainakin yritän ymmärtää miltä sinusta voisi tuntua. En usko, että olet44882- 109863
- 73856