naistenvaate fetissssi

rintsikat on kivoja

mulla on tullu näitten mun mamboobsien myötä fetissi välillä pitää naisten rintaliivejä ja muitakin vaatteita.. Joskus jopa olen niin kiihottunut että olen camissa ne päällä. Ketään muita kellä samanlaisia fetissejä?

14

1120

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • Satiinipöksy

      Meitä on paljon, usko pois !

    • Täällä myös. Tykkään naisten alusvaatteista sekä sukkiksista ja stay-upeista ja olen esitellyt itseäni camissakin.

    • Meitä on tosiaan paljon vaikka tuntuu joskus, että olenkohan hieman outo. Minulla on valikoima rintaliivejä, pöksyjä, sukkanauhaliivejä ja sukkia. Tilasin netistä silikonirinnat ja kalu on heti kovana, kun pukeutuu naisten alusasuihin. Olen joskus haaveillut kokeilla miltä tuntuisi olla "narttuna" ja se kiihottaa kovasti. En minä haluaisi nainen olla, mutta noissa alusvaatteissa on vain sitä jotain. Olisi kiva saada postia samanhenkisiltä kavereilta - luottamuksella.

      • Niin on paljon porukaa kun uskaltavat toteutaa haaveensa.
        Minulakin oli peruskoulusta asti tämä haave.Olen vasta vanhemalla iällä toteutanut sen.
        Käyn kaupassa rintaliivit ,pikkarit ,naisten farkut ,sukkahousut ja punaiset hai jalassa.
        Joskus tuntuu siltä että toiset katselee,mutta ajatelen että katselkoon.


    • h.m

      NAISTEN HUIVIT on ihania.

      • ja24a

        Käytän rintaliivejä päivittäin. Alunperin se alkoi koiria ulkoiluttaessa rintojen palelemisen takia. Sen estämiseksi lainasin vaimon rintaliivejä, mutta sitten ostin omat. Nyt niiden käyttämisestä on minulle tullut jo tapa. Rintaliivejä on jo kertynyt toistakymmentä. Minulle on eturauhaslääkityksen vaikutuksesta kasvanut B-kupin täyttävät rinnat. Tuntuu miellyttävältä kevyt puristus rinnan ympärillä je peilistä näkyvät pienet kumpareet joita on mukava puristella ja kohotella.


    • Khlt

      Naiselliset vaatteet, etenkin alusvaatteet on ihania

    • moi.olen 41v ukm ja tykkään käyttää korsetteja,sukkanauhaliivejä, sukkia,satiini hanskoja ja dildoja.

      • vosulle patukkaa

        Samat on harrastukset meilläkin ja kaiken kruunaa vaimon lantiolla oleva strap on.


      • vosulle patukkaa kirjoitti:

        Samat on harrastukset meilläkin ja kaiken kruunaa vaimon lantiolla oleva strap on.

        voi kun olisikin noin ymmärtäväinen/suostuvainen avovaimo.olen kertonut mieltymyksestäni ja haaveistani,mutta ei halua edes nähdä mua asut päällä=(


      • vosulle patukkaa
        m40cdlover kirjoitti:

        voi kun olisikin noin ymmärtäväinen/suostuvainen avovaimo.olen kertonut mieltymyksestäni ja haaveistani,mutta ei halua edes nähdä mua asut päällä=(

        http://pervy-puppy.tumblr.com/

        Tuolta löytyy paljon kivaa katsottavaa ja mistäpä sen tietää, vaikka avovaimosi innostuisi asiasta...


      • Crossdresser_
        vosulle patukkaa kirjoitti:

        http://pervy-puppy.tumblr.com/

        Tuolta löytyy paljon kivaa katsottavaa ja mistäpä sen tietää, vaikka avovaimosi innostuisi asiasta...

        Ihania kuvia!


    • http://xhamster.com/user/m40cdlover tuolta löytyy mun kuvia ja videoita,jos jotakin kiinnostaa.saa laittaa palautetta kuvista ja videoista tänne tai tonne xhamster sivulle.se on ilmanen,mutta pitää rekisteröityä.

    Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Yritän tänään laittaa taajuudet kohdilleen

      Jotta törmätään kirjaimellisesti. Ei tätä kestä enää perttikään. Olet rakas ❤️
      Ikävä
      66
      2258
    2. Onko kaivattusi

      kyltymätön nainen, pystyisitkö olemaan hänelle loputon mies, vai meneekö toisinpäin.
      Ikävä
      38
      1863
    3. Vanhuksen varpaankynsien leikkaus 89 euroa...

      Huh huh.......Parturikäynti olisi varmasti ollut 250 euroa? Kallis on suomi nykyään.
      Maailman menoa
      171
      1510
    4. Viulu vaiennut

      Eikö pisnikset suju ? Vai miksi pahin yrittäjä vouhka on "kadonnu" maan alle. 🤣
      Suomussalmi
      23
      1497
    5. Anne Kukkohovi. Myy likaisia alushousujaan.

      Kuka ihme ostaa jonkun naisen likaisia alushousuja, menee lujaa kyllä tälläkin housujen myyjällä.
      Kotimaiset julkkisjuorut
      85
      1224
    6. Nainen, sellaista tässä ajattelin

      Minulla on olo, että täällä on edelleen joku, jolla on jotain käsiteltävää. Hän ei ole päässyt lähtemään vielä vaan jost
      Ikävä
      178
      1157
    7. Kyllä tekee kipeää

      Luopua kaikesta mitä on elämässä saavuttanut😞 ei vaan ole enää yhtäkään hiljaista vuorokautta🤬
      Ikävä
      22
      1104
    8. Kauanko skuutteja on siedettävä? Ei tietoa liikennesäännöistä, ajellaan miten sattuu ja missä vain.

      Kauanko on kestettävä sähköpotkulautojen terrorismismia? Niillä ajelevat eivät tiedä, tai jos tietävätkin, niin eivät vä
      Maailman menoa
      105
      1074
    9. En mä tiedä mitä tapahtuu

      siis tykkäisitköhän musta oikeasti. Ehkä oot pelannu liikaa rahapelejä, ehkä rakastat tyhjiä arpoja.
      Ikävä
      9
      932
    10. Luotatko kaivattuusi?

      Jos et, mistä kiikastaa?
      Ikävä
      77
      929
    Aihe