ja kynttilöitä tarvitaan ? Kun alat hieroo niin mietin kokoajan vaan et voisitko nyt jo siirtyä hieromaan sieltä mistä tarvis,koko yötä jaksa odotella.. Ja Jos kaks aikuista ihmistä tietää mitä aletaan tekee niin mihin niitä kynttilöitä tarvitaan ? Meinaatko et siinä jäis mulle luppoaikaa niitä katella vai ? Ja sitä paitsi jos pierasee niin koko huone on tulessa...
Okei ? Mut mihin sitä hieromista
teeeeeeeeeee
1970
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 19
Vanhimmat
Otatko patukkaa.
http://yle.fi/uutiset/kunnon_patukka_vetoaa_naiseen/6282929
tuommosta se on ettei , näitä pösilöjä hoideta.
vaan ulisevat tuskissaa, avohoidossa jos siihenkään enää otetaan.
Niin justiinsa nyt ymmärrätte mitä tarkoitan !
teeeeeeeeee sä olet hävytön, ei noin saa ajatella ;)
pimeässä on paljon mukavampaa hieroa tunnelmamusiikin soidessa, ei siihen mitään kynttilöitä tarvita, eikä ainakaan kun tietää millainen maha sulla on...ikkuna kunnolla auki ja hyvä tuuletus, kädet täyteen rasvaa, niin on homma nopeasti ohi..
Homma on nopeesti ohi muutenkin,jos siihen mitään hieromisia sekoittaa.. Saan jo parista kosketuksesta.. Sain viimeeks vuonna 1996, sit HETI PERÄÄN 2002 ja sit onkii ollu hiljaista.
Okei, sitten on parempi vaan kun tunnelmoi kynttilän valossa muuten, pitää ikkunat auki ja kuuntelee musiikkia tyynyt tanakasti hyvin siinä välissä. Jos keskityt ajattelemaan vaikka kauppalistaa sillä aikaa kun sua koskettaa, niin voi olla että ehdit nauttia vähän kauemmin....tai jotain, mutta joo...sun kanssa romantiikka on kaukana - ei tule mitään ;)
Oon kyllä romanttinen... Tykkään ruusuilla tanssimisesta ;).
Minäkään en ole mikään romantiikkaSeppo. Pidän siitä suorasta toiminnasta, että seksiin ei sekoiteta romantiikkaa. Seksi on seksiä ja romantisoida voi sitten muuten. Esim. katsella yhdessä kainalossa tv:tä ja sytyttää pari kynttilää, siemailla viiniä. Tai lämmittää sauna ja olla siellä kynttilän loisteessa.
http://www.youtube.com/watch?v=RradOrYKF8U
Onks seksin harrastaminen "sitoumus" vakavampaan ? Entäpä rakastelu?? Oon 12 vee en tiedä.
Öö no tota sun kannattas varmaan ihan rauhakseen viellä odotella sellaset 3 vuotta ennenkuin pusua pidemmälle etenet.Katos nääs ei tässä valmiissa maailmassa ole mikään kiire mihinkään.
sitten et saa vielä ajatella kuin Paavo pesusientä ja Muumipeikkoa, niissä on sinulle riittävästi romantiikkaa. Mitä sinä tiedät rakastelusta ja seksistä, jos olet 12 vee? Pinnaat koulusta ja äitisi on sinusta huolesta kankea, kun tietää sun olevan taas netissä puhumassa pervoja ja selaamassa pornosivuja....mars petaamaan petisi ja siivoamaan keittiö senkin julkea kakara..
testikö se oli se hieronta?
Ette vaan osaa vastata :)))).
Teeeeeeeeeee ole hyvä.. hyppää sillalta heti kun olet syönyt viimeisen ehtoollisen, hatullisen omaa paskaas. Kukaan, ei edes wc-pönttö jää sua kaipaamaan. Kiitos.
Totta,että viestit ovat tosi sairaita ja henkilö joka niitä kirjoittelee on mielipuoli nainen!!
Nyt loukkasit mun tunteita. Yhyyy.
sun tapauksessa.
Ja mitä niitä tätä kautta huutelet?
Ei 12 veelle kuule puhuta noin. Kukahan se pipi on.