Haluaisin tietää, miten parisuhteessamme tulee käymään, mitä mieheni päässä liikkuu oikeasti? Onko hän oikeasti tosissaan kanssani vai leikkii vain? Eroammeko vai jatkuuko suhteemme onnellisena elämämme loppuun asti?
Sitten haluaisin tietää, tulenko pysymään terveenä?
Onko minulla luotettavia ihmisiä ympärillä..vai ovatko he vain kaksi naamaisia?
Tuntijasi
3
124
Vastaukset
Hei
olemme varmaankin jutelleet joskus aikaisemminkin...
muuttuneet asiat vaivaavat päätäsi. miehesi on muuttunut entisestään, hän ei puhu. minusta sinä olet myös huolissasi kodista, tahtoisit pitää sen itselläsi aina ja sellaisena kuin se onkin.
tässä minusta näyttää siltä, että muutokset ovat myös tarpeen. vanhempi nainen haluaa auttaa sinua, ehkä hän on sinusta välillä lapsellinen. mutta voit saada häneltä jopaa rahallistakin tukea elämässäsi.
koirakin nuolee tässä jalkaa.
jos lähelläsi on tämä viiksekäs mies, niin häneen ei kannata luottaa. hän hoitaa hommat yleensä omaan pussiinsa ja pullistelee sitten kaikkitietäväisenä. hän juoruaa.
se saa sinut melkein pahoinvoimaan. ota välimatkaa!
ei sinun terveydessäsi ole vikaa, mutta pinnasi on kireällä. pieni rento viikonloppumatka tekisi sinulle hyvää, pois kotoa ja pois miehesi luota pariksi päiväksi. sanot vain että tarvitset uutta virtaa pattereihisi.
t. Keskiyö- aikaakuluunopeasti
voitko tarkentaa mitä ja ketä tarkoitat viiksekkäällä miehellä? Minun miestäni vai jotakin toista? Kiitoksia paljon sinulle kun jaksasit vastata.
Hei
viiksekäs mies ei ole miehesi, vaan toinen ihminen. hän on hölmö, joka ei ymmärrä asioiden oikeita puolia.
t. Keskiyö
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Moni islamilainen maa on jo kieltänyt burkat ja nigabit
mm. Marokko, Tunisia ja Turkki. Miksi he ovat sen tehneet? No perusteet ovat selkeät ja yhteneväiset: turvallisuus, yhte1322544Vain puolet SDP:n kannattajista luottaa puoluejohtoon häirintäkohussa
Ja SDP on ilmoittanut, että ainoa rangaistus häirintään syyllistyneille kansanedustajille on puhuttelu - aina sama. Eli1002095Persujen vaalilupaus oli euron bensa
Nyt puhutaan jo kolmen euron bensasta. Kyseessä on Suomen historian törkein vaalipetos.381740Maataloustuet perittävä korkojen kera takaisin
Yrittäjiltä jotka ovat myyneet tuotantoaan ulkomaille. Veronmaksajan kustantama tuki on tarkoitettu elintarvikkeiden hi391578Kyllä mies pakit kestää
Herranen aina nyt poijat! 😃 Jos pelkäätte pakkeja noin paljon niin hamekangasta hakemaan. Oon ite saanut useammatkin n591456Palomestari sytytti tulipalon Kankaanpäässä
Kankaanpää ei yllätä koskaan. Oukarinkadulla syttyi rivitalossa tulipalo toukokuussa 2024. Nyt sen sytyttäjää syytetään271129Topi osti Askon
Hieno mies. Pelastaa työpaikkoja. Kiitokset myös emännälleen, joka pitää isännän virkeänä. https://www.is.fi/taloussan581110Kuka on Farmi Suomi Riiko?
Farmi Suomi -realityssä Riiko Sakkinen on saanut paljon tv-aikaa. Riikon ajatuksia ja toisten nokittelua sekä lopulta pe101075Vastuuhenkilöt
Ketkä ovat Lapuan Kotiasunnot-yhtiön tili- ja vastuuhenkilöt? Nimet kehiin, julkista tietoa.621050Pelataanko sivistyslautakunnan päätöksissä reilua ja avointa peliä?
Huomasin, että sivistyslautakunta on tehnyt viikko sitten isoja miljoona päätöksiä lastemme koulukuljetuksissa ja kaup30746