Vetelin niin että viuh vaan

Kovasti yritti pipopää benarissa mutta ei pärjännyt mun Corollale vaan jäi kuin nalli kalliolle kun mä kyykytin sen valoissa vetelin ykkösellä 6500 ja powershitia kakkoselle 6500 4afe ärjyy 6500 powershitia kolmoselle sinne jäi benari. URUHHHHHAAAHHAA
3110
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 3

Vanhimmat

Kyllä muakin vi******tais jos ei varaa kuin 80-luvun Rollotaan.

Äänestä
  • no eikai nyt bemarinpaskalla kukaan järkevä aja. kiukuttaako kun aina kiusataan???

    Äänestä

  • Niin muaki v....tuttas jos 80-luvun dx corolla päihittää oman 2000-luvun bemun,buahahahahaha:)))))

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


Toyota rulez kirjoitti:

Kovasti yritti pipopää benarissa mutta ei pärjännyt mun Corollale vaan jäi kuin nalli kalliolle kun mä kyykytin sen valoissa vetelin ykkösellä 6500 ja powershitia kakkoselle 6500 4afe ärjyy 6500 powershitia kolmoselle sinne jäi benari. URUHHHHHAAAHHAA

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu