onko neitsyydellä mielestänne eri lajeja, vai meneekö neitsyys kun ottaa munan perseeseen tai suuhun?
Vaginaneitsyys, perseneitsyys, suuneitsyys
carambola87a
11926
0Äänestä
Muut lukivat myös
Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastainen viesti.
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 11
Vanhimmat
Naisen neitsyys on mennyttä kun ottaa munan suuhun, perseeseen tai pilluun.
Kuulostaa saivartelulta, mutta onko miehen poikuus mennyttä, jos nainen ottaa kalun suuhun? Vai pitääkö työntää pimppaan?
Mun mielestä poikuus lähtee vasta yhdynnässä, vähintää muutama työntö ja mielellään käyttää juurta myöten niin voi sanoa että on lähtenyt.
Osittain poikuus lähtee jos saa suihinoton, muttei kokonaan.
Ei ole mitää eri lajeja (sormineitsyys, dildoneitsyys, varvasneitsyys, hiusharjaneitsyys, sähköhammasharjaneitsyys, käsisuihkuneitsyys jne)
Neitsyys ja poikuus päättyy ensimmäiseen ”normaaliin” yhdyntään.
Löytyisiköhän raamatusta tähän asiaan selvyyttä?
järkineitsyys lähtenyt ensimmäisen pesuveden mukana tunkiolle esim:carambola87a:lla
Mutta eihän esim. suuseksi ole seksiä ollenkaan.
Aikoinaan joku pimu otti USA:n presidentiltä poskeen, eikä se kuulemma ollut seksiä.
seksi on paljon muutakin kuin pelkkä yhdyntä. esileikit, suuseksi tai pelkkä käsipelikin ovat kaikki seksiä, tai miten kukin itse sen kokee.
Sitten on vielä ajatusneitsyys, paitsi blondeilla.
eli perspanon jälkeen mälliä reistä valuva tyttö on neitsyt
On, esim itse sain kullia perseeseen ekan kerran noin 13 vuotiaana, mutta itse pääsin panemaan vatsa noin 17 vuotiaana
Joten sanoisin että neitsyys on mennyt nimenomaan vasta 17 vuotiaana