Ja taas pimitetään tietoa

Iltalehdet kirjoittavat että Kouvolassa naispuolinen pyöräilijä jäi rekan alle ja kuoli, mutta ei näköjään poliisia huvittanut kertoa että oliko kyseessä nuori nainen vai iäkäs nainen.

Kiinnostaisi tietää mutta missään ei lue.
1129
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 1

Vanhimmat

No ei ollut rekka, vaan paku ja ainakin siinä penkalla oli esla potkupyörä. Riittääkö tämä vai pitääkö käydä vielä katsomassa naapureita?

Äänestä

Kommentoi aloitusta


ddssds kirjoitti:

Iltalehdet kirjoittavat että Kouvolassa naispuolinen pyöräilijä jäi rekan alle ja kuoli, mutta ei näköjään poliisia huvittanut kertoa että oliko kyseessä nuori nainen vai iäkäs nainen.

Kiinnostaisi tietää mutta missään ei lue.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu