Naiset, kun mies on lauennut sisällenne niin kuinka kauan sen jälkeen valuu vielä spermaa ulos?
Aamulla kaveri tuli sisälleni jonka jälkeen kävin suihkussa ja lähdin töihin.
Aamupäivän aikana tunsin kuinka sitä valui vielä pikkuhousihini.
Aamulla kaveri tuli sisälleni jonka jälkeen kävin suihkussa ja lähdin töihin.
Aamupäivän aikana tunsin kuinka sitä valui vielä pikkuhousihini.
Vastaukset 9
Vanhimmat
kokemuksesta ,riippuu ihan siitä kuinkapaljon sitä sinne on mennyt.Jos harrastaa yhdyntää usein niin siemennestettä ei tule kovinkaan paljon,mutta jos esim: 2 kertaa viikossa niin reilu ruokalusikallinen.Yleensä se valuu suuremmaksi osaksi pois heti,kun nousee seisomaan mutta kyllä siinä päivänaikana yhdet housut likaantuu.
Itse kun lasken spermat naisenen sisään niin alkaa sit loppunainnin aikana pursuaan jo pitkin kullinvarta spermaa valumaan aikapaljon pois pimpistä ,pian sen jälkeen uusi nainti ,kyllä on märkää mut ohan se ihanaa litinää naida lisää ja laukeamme toisen ja kolmannenkin kerran et kyllä sitä jää vielä sisällekkin mikä valuu pitkin reisiä kun nainen nousee seisomaa.-
Minulta valuu heti ulos sillä pimppa sykkii kunnon seksin jälkeen niin paljon että lihakset pusertaa mällin heti ulos. :) Outoa jos sinulla jää se sinne, lihakset kuolleet tms? Aika huonosti kävit suihkussa jos et edes mällejä pessyt pois, nimittäin voivat alkaa käymään siellä alakerran lämmössä - hyi helvetti. Ei ihme jos tulee tulehduksia tai hiivaa.
No se on ihan pimpin muodosta kiinni, jositain valuu heti kaikki kalua ulos vedettäessä. jositain ei tuu ollenkaan tai vasta pitkän ajan päästä!
Se tarkottaa vaan helpompaa lapsen saantia, että juttu pysyy sisällä.
Laita tamponi sisään suihkun jälkeen!
Ei tullut yhtään ja nainen tuli raskaaksi kerta laakista!
Minulla kyllä orgasmissa pillu sykkii, mutta ei se ulospäin pyri spermoja työntämään vaan päinvastoin, orgasmissa lantionpohjan ja pillunlihakset vetävät tavaraa sisäänpäin , imuttaa, ihan loogista ajatellen lisääntymistä. Emätinorgasmi vaatii hieman harjoittelua...
Ei se mällin kerta määrä suuri ole, se mikä ei yöllä ole valunut lakanoille niin pesastaan aamusella pois.
orgasmin jälkeen spermaa muuttuu nestemmäiseksi ja horoilla kyllä valuu kintuille pienikin määrä.Mun lastit sellasia et pursuu jo naidessa kun orgasmin jälkeen painaa vielä naiselle toista tai kolmatta orkkua.
Löysästä loorasta valuu kyllä pihalle etenkin sellaiset satsit, joita multa tulee pienen tauon jälkeen. Tiukempi pipari voi pitää osan sisälläkin.