Ensinnäkin.
1. Jos tyttö torjuisi sinut kaveri suhteidensa ylläpitämiseksi, miten reagoisit?
2. Valitse tärkeämpi; a. Luonne vai b. Ulkonäkö?
3. Ihastuksesi näyttäisi huomanneen ihastumisesi ja vilkuilee sinua. Aiotko vahvistaa hänen oletuksiaan tai kertoa?
1. Jos tyttö torjuisi sinut kaveri suhteidensa ylläpitämiseksi, miten reagoisit?
2. Valitse tärkeämpi; a. Luonne vai b. Ulkonäkö?
3. Ihastuksesi näyttäisi huomanneen ihastumisesi ja vilkuilee sinua. Aiotko vahvistaa hänen oletuksiaan tai kertoa?
Vastaukset 8
Vanhimmat
1. -------------
2. ab
3.riippuu miten ihastunut olisit asteikolla 1-5 1=ei 2=ei kai 3=ehkä 4=todennäkösesti 5=kyllä
1.no sillo se ei ois se oikea ja ettisin uuen 2.b 3. kyllä ehdottomasti
1. Ei oikein hyvä - tytön kaveri ei ole aito kaveri jos heidän suhteensa menevät poikki poikaystävän takia.
2. Luonne, tunnen muutaman todella kauniin mutta niin vi*ttumaisen tytön että...
3. Ei riitä rohkeus kovin helpolla ;)
1. Kyllä vituttas.
2. Molemmat yhtä tärkeitä.
3. En tiiä riittäskö pokka. :/
1. No en kyllä tiiä, tuumaisin vaa että jaha, ja jatkaisin matkaa. Eipä ole hyvä nainen jos ei pysty pitämää yhteyttä kavereihinsa jos seurustelee.
2. Sekäettä, mutta loppupeleissä luonne. En tosin minkää omasta mielestäni ruman kanssa vois alkaa mitää vaikka olis miten ihana hyvänsä luonteeltaa.
3. Ei uskaltais. :D Jotenki koettasin sille informoida siitä mut en mie suoraa kehtais mennä sanomaa ainakaa heti. :D
1. Jos tyttö pitää tuollaisia kavereita tärkeämpinä niin menkööt
2. Luonne tottakai! :) Täytyy tosin valitettavasti myöntää että en minä ihan minkänäköisen tytön kanssa tahansa alkaisi seurustelemaan :( Mutta ei välttämättä tarvitse olla erityisen söpö, semmoinen ihan perustytön näköinen riittäisi :)
3. En, koska olen liian ujo enkä usko että tyttö olisi kiinnostunut minusta :(
1. ihan sama se on tytön menetys.
2. Luonne!!! muuten jutusta ei tule yhtään mitään
3. Koska olen ujo niin aluksi aion vahvistan ja sitten kerota että tykkään hänestä ja katsoa miten käy
1.Eipä tuo hyvält vaikuta
2.Luonne on tärkeämpi,sit ulkonäkö on just sillatti et en nyt ihan minkänäkösen vaa kans seurustele mut sellane "perus" kyl kelpaa
3.Se riippuu kuin varmasti tiiän onkos ihastunu
Ps. Millos mahroin laittaa viestii viimeks tänne....