Pitkä on selibaattini ollut.

japi.

Kukahan se minulle sitten sitä pillua antaisi.
Murrosiästä jos aletaan laskemaan niin 20vuotta olen yhtäsoittoa pillutta ollut.
Tämä on jo ihan täyttä kidutusta tälläinen, sadismia suorastaan.
Kun vain joku nuori tyttö ottaisi asiakseen hoitaa minut kuntoon. Tiedä kauanko tätä kestää enää.

3

301

    Vastaukset 3

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • horoihinvaan

      Häh? Suomesta löytyy huoria, Virosta löytyy huoria ja Euroopasta yleensäkin. Säästät hiukka rahaa ja lähet pitämään hauskaa. Ei oo ees mitään hirveen kallista lystiä. Ja varmaan löytyy todella tiukkoja nuoria naisia, joihin meihin kaikilla ei ois normielämässä varmaankaan mitään mahdollisuuksia ;)

      • japi.

        Ei onnistu sillä tavalla. Menettäisin panohaluni siinä vaiheessa kun tyttö pyytää rahaa... Tulee sellainen oksettava tunne jo ajatellessakin...Ei toimi. Vähän kuin kuollutta nussisi...Kyllä toisen täytyy olla mukana henkisesti.


    • ;)

      "...Kyllä toisen täytyy olla mukana henkisesti. " Oikien kiva oli lukea tuollainen miehen mielipide.

    Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Mitä tuot pöytään parisuhteessa?

      Siinäpä se kysymys on otsikossa. Mitäpä siis tuot/toisit pöytään parisuhteessa? Oletko mies vai nainen? Koetko sen mitä
      Sinkut
      396
      1600
    2. Martinan bisneksillä ei mene hyvin

      https://www.iltalehti.fi/viihdeuutiset/a/c46da6ab-340f-4790-aaa7-0865eed2336 Yrityksen konkurssihakemus on tullut kärä
      Kotimaiset julkkisjuorut
      269
      1052
    3. 2 km on nykyään liian pitkä koulumatka

      Hesarissa päivitellään lapset joutuu nyt kulkemaan 2 km kouluun jösses. Ruostefillarilla tuo matka menee vaikka miten äk
      Lieksa
      80
      899
    4. Tiesitkö? Martina Aitolehden isäpuoli on tämä suosittu laulaja

      Martina Aitolehti on seurattu julkisuuden henkilö. Lähipiiriin mahtuu muitakin tunnettuja henkilöitä. Tiesitkö, että Ma
      Kotimaiset julkkisjuorut
      28
      875
    5. Mikä sinua ja kaivattuasi

      Yhdistää??????
      Ikävä
      54
      813
    6. Sinulle mies

      Kohtaamme jälleen kun on oikea aika. Sitä ei voi mikään eikä kukaan estää <3 <3
      Ikävä
      40
      789
    7. Miia Heikkinen avautui !

      Olipa hyvä kirjoitus, kiitos. Ongelmat mitkä nostat esille on todellisia ja tämä ylimielisyys totta ja se näkyy kaikessa
      Judo
      75
      757
    8. Voiko meidän välit

      Koskaan parantua tästä?
      Ikävä
      65
      736
    9. 57
      732
    10. 59
      725
    Aihe