Voi vamma!

tässä kuussa, ymmärsin väärin! Voi ei. Nyt vasta tajusin. Hitto!

Päätin eilen, etten sotke asioita kirjoittamalla tänne enää yhtään mitään, mutta että en näekään sua nyt. En kestä. :(
3161
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 3

Vanhimmat

niin on kuin hyvä sydämen voi miettikää! ja tajuntko? älä tee tehdän.olet häpeä

Äänestä

no parempi ensi kuussa kuin ei ollenkaan.

Äänestä
  • Niinpä, jotkut eivät näe kaivattujaan laisinkaan.

    Tosin päätellen siitä että ylipäätään näet hänet, voisi olettaa että sinulla on myös hänen yhteystietonsa? Jos niin kova ikävä on.

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


me ei nähdäkään kirjoitti:

tässä kuussa, ymmärsin väärin! Voi ei. Nyt vasta tajusin. Hitto!

Päätin eilen, etten sotke asioita kirjoittamalla tänne enää yhtään mitään, mutta että en näekään sua nyt. En kestä. :(

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu