Keskustelu on vain täysi-ikäisille

Tämän keskustelualueen sisältö ei sovi alaikäisille. Jatka vain, jos olet täyttänyt 18 vuotta.

Eise kalun pituu

paksuus seon joka reijän täyttää. Putkiaivot luulevat että pitkä tikku se nautinnon tuo.
19257
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 19

Vanhimmat

Taitaa olla pekka töpöhännän tekemä aloitus!

Tämä on yhtä tyhjän kanssa. Jääkiekolla eikä lyijykynälle tee mitää. molempia tarvitaan, sekä pituutta että paksuutta.

Äänestä

naisena ilmoittamaan eise pituus vaan käyryys ylöspäin ja paksuus tuo nautinnon.

Äänestä
  • Nainen jolla on yläkäyräkippurakikkeli ja kivekset? heh heh
    Mene sirkukseen partaisen naisen viereen:D


    Tule jatkossa ihan vaan miehenä tekemään ilmoituksiasi.

    Äänestä

  • H-X kirjoitti:

    Nainen jolla on yläkäyräkippurakikkeli ja kivekset? heh heh
    Mene sirkukseen partaisen naisen viereen:D


    Tule jatkossa ihan vaan miehenä tekemään ilmoituksiasi.

    Kyllä se on yläkäyryys ja kunnon terskalynnys jolla nainen saa orkut AINA! Toki sen munan pitää olla hyvässä miehessä kiinni. Mieshän on siis päälle 190cm ja päälle sata kiloa.

    Äänestä

  • Kostea haarus kirjoitti:

    Kyllä se on yläkäyryys ja kunnon terskalynnys jolla nainen saa orkut AINA! Toki sen munan pitää olla hyvässä miehessä kiinni. Mieshän on siis päälle 190cm ja päälle sata kiloa.

    ja asuu Kajaanissa

    Äänestä

  • lisäys kirjoitti:

    ja asuu Kajaanissa

    En paikkakuntaa tiedä, sillä ei väliä.

    Äänestä

Useinmiten pituus ja paksuus tulevat samassa "paketissa".. Mutta jos esim 20cm näyttää tikulta, se on todenäköistä että sen pituus hämää ja jos olis ollut kyse 15cm se olis näyttänyt paksulta.. Käyryys alaspäin on taas se "paras" kun naista otetaan takaapäin..

Äänestä
  • Sinäkin persemittaaja voisit suksia vittuin, kun sua ei kukaan usko!

    Äänestä

  • 32/9 kirjoitti:

    Sinäkin persemittaaja voisit suksia vittuin, kun sua ei kukaan usko!

    Tsot tsot. Saippualla pitäisi pestä suusi, noin rumasti puhuva nuorimies! Mutta mitä tulee pohjanmaalaisen miehen temmin uskottavuuteen, niin Carambolan tyyli heittää meisselinsä kuva tänne näytille oli oikein kiva teko. Joten jos uskottavuutta välttämättä haluaa, niin kuva jonnekin nettiin ja linkki tänne. Pohjanmaalainen mieskin useasti kullistaan täällä puhellut, nyt olisi vielä kiva nähdäkin se.

    Äänestä

Totta on tuo mitä aloittaja kirjoitti. Nykyisellä miesystävälläni on paksuin tähän mennessä näkemäni vehje, ja vaikkei se ole kovin pitkä, niin tekee aina niin jumalallisen hyvää pimpsassani :). Ainut huoli puoli on, että peppuun sitä on ihan turha yrittää ja suuseksistä tulee leuat kipeiksi kun joutuu pitäämään suuta ihan appoisen auki. Sanotaan siitä paksuudesta sen verran, että miehellä itselläkään ei yllä sormet ympäri, vaikka on isokätinen XL-äijä.

Äänestä
  • Jos mela alkaa olla 14cm ympärysmitaltaan paksu, ei miehelläkään sormet yllä ympäri. Paras mulkkuhan on sellainen jossa terskassa ja tyvessä paksuus.

    Äänestä

  • Tuo nyt ei paljoa kerro paksuudesta, nimittäin palstan omalla xl-kokoisella pojalla, Anus-miehellä 192-115-11 ei yllä sormet 12cm ympärysmitalla olevan esineen ympäri, näin hän itse on kertonut.

    Äänestä

  • Hyvää yötä... kirjoitti:

    Jos mela alkaa olla 14cm ympärysmitaltaan paksu, ei miehelläkään sormet yllä ympäri. Paras mulkkuhan on sellainen jossa terskassa ja tyvessä paksuus.

    No saa aika lyhyet sormet olla, jos ei ympärysmitaltaan 14-senttisen ympäri enää yllä. Mulla on vähän keskivertomiestä pienemmät kätöset ja ne yltää kyllä mun 17-senttisen ranteeni ympäri ihan hyvin.

    Äänestä

kullin paksuudesta eikä ranteen ympärysmitasta

Äänestä
  • Jos HK on kova, niin mun 11 koon käpälä ei yllä ympäri. Jos HK antaa myoten, niin yltää.

    Äänestä

  • Kovuudesta kii kirjoitti:

    Jos HK on kova, niin mun 11 koon käpälä ei yllä ympäri. Jos HK antaa myoten, niin yltää.

    Mun ranne on 17-senttinen ja kova ja 9 koon käteni yltää sen ympäri. Mites sen selität?

    Äänestä

  • narukäsi kirjoitti:

    Mun ranne on 17-senttinen ja kova ja 9 koon käteni yltää sen ympäri. Mites sen selität?

    On sulla kyllä tyttömäisen pieni käsi. No homo taidat olla muutenkin?

    Äänestä

  • Heh heh kirjoitti:

    On sulla kyllä tyttömäisen pieni käsi. No homo taidat olla muutenkin?

    No, jos ruumiinosien koon perusteella voi homouden määrittää, niin mulla on vähän fiilis, että kaikista miehisimmän ruuminosan perusteella sä olet tässä se homo ja mä alfauros ;) Mutta jos ei nyt lähdetä tälle linjalle, vaan palataan alkuperäiseen kysymykseen. Miten on mahdollista, ettei 11 koon kättä muka saa reilun 14 sentin ympärysmittaisen kovan esineen ympäri? Ettet vaan olis se sama kajaanilainen isokätinen kaveri, joka ei saa kättänsä edes 12-senttisen esineen ympäri?

    Äänestä

Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastainen viesti.

Kommentoi aloitusta


ole mitään kirjoitti:

paksuus seon joka reijän täyttää. Putkiaivot luulevat että pitkä tikku se nautinnon tuo.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu