Kokemuksia!? Lehdessä kovasti kehuttiin ja palautusprossa olisi peräti 98,4% !!!
7red?!
kiinnostusheräsi
11363
0Äänestä
Muut lukivat myös
Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastainen viesti.
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 11
Vanhimmat
Tuo pal.prossa tarkoittaa yleensä pelaajien palauttamia voittoja pelien tarjoajille. Harva malttaa pitää voittonsa ja olla palaamatta pelisorvien ääreen. Siinä syy miksi enemmistö jää tappiolle.
ei oo verovapaa
Niin, ei olekaan.
Palautusprosentti on pyöreä nolla, eli kaikki menee. Uskokaa vaan hyvällä.
Menee "sekä omat että varastetut" (sanonta, ei henk.koht.) - Ja vähän vielä päällekin.
Eipä tullu voittoa, eipä sinänsä ihmetyttäny. Plaah
Voitonmaksun suhteen arpapeliä. Eivät maksa kaikkia voittoja, vaan sulkevat tilin tekosyyllä "ip-osoitteesta tehty useita tilejä". Väite täysin keksitty ja väärä. Todellakaan ei ole useita tilejä tehty. Eivät toimita mitään todisteita, eivätkä kommentoi mihinkään vasta-argumentteihin. 7red ei todellakaan ole luotettava paikka.
sama täällä. piti nostaa 150e , mikä oli miniminosto, mutta sulkivat kans tilin ja sinne jäi rahat...
Ei Kannata missään nimessä pelata, Kusettaa ja sulkee tilejä. Keksittyä ehtoja kuten bonusvoittojen kohdalla talletus esto ettei voi kun maksimissaan saada ulos 200 euroa ilman talletusta ja talletusta ei voi tehdä jos tilillä yli 32.50 euroa.
En suosittele!
tääl tais olla se joku kampanja et sai liikaa ilmais pyöräytyksiä miten on saiko porukka rahaa ulos???
Joo. Oli mukavat 20 kpl ilmaispyöräytyksiä 10 e panoksella. Näillä tuli vajaa tonni voittoa ja voitot kyllä maksettiin.