kaasua komisaario

Olen aina ihmetellyt citroenin jousituksen ihanuutta koska on riittänyt että autossani on jousitus yleensä. Se että auton jousitus on toimiva ei vielä kai riitä auton hankintaperusteeksi?
456
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 4

Vanhimmat

Kirjoitusvirheesi saavat minut voimaan pahoin. Poikien kanssa klubilla ihmeteltiin lattiatason kansan huonoa sivistyneisyyttä. Tavallinen imbesilli kansa on tyhmää.

Äänestä

Touhua sinä niitten poikien kanssa mitä haluat äläkä puutu asioihin mitä et ymmärrä.

Äänestä

Niin alkuperäisen kirjoituksen takia minulle tuli mieleen että mitä ihmettä sitikka tarjoaa, kun tietää vuosikymmeneitä jatkuneen vikaherkkyyden.

Äänestä

Jokaisen pitäisi olla yliopiston käynyt kirjoittaakseen citroenista. Harmittaa työläiskansan röyhkeys. Olettetteko juntteja.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


jeanpierre2 kirjoitti:

Olen aina ihmetellyt citroenin jousituksen ihanuutta koska on riittänyt että autossani on jousitus yleensä. Se että auton jousitus on toimiva ei vielä kai riitä auton hankintaperusteeksi?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu