Mua kiihottaa kun on istuttava parturissa ja naiselle siirtyy valta! Nainen kampaa kun tahtoo, pesee, harjaa, leikkaa kun tahtoo ja sitten veitikka on viitan alla. Ei se aina syki, mutta jos nainen on itsevarma ja ymmärtää nämä miesten tunteet, voi hän pestä hiuksia hitaasti silittäen, lisätä hoitoainetta ja taas silittää, sanoa, että tarvitaan lisää ainetta niin lannistuu villitkin hiukset! Tuollainen käskytys se vasta laukaiseekin! Vielä parempi, jos silloin tällöin leikatessa hiha tai käden lämpö osuu poskelle, kaulaan ja antaa hetken "nojata" siihen, vau kuinka lämpö siirtyy. Rohkein suorastaan avaa keskustelun; "Onko hyvä olla", "Tykkäätkö tästä?", "Onko kuuma, ota paita pois ja sitten viitta takaisin päälle", "Nyt sidon sinut viittaan", ja alistavinta kun naisten kampaamopuolen pinkin viitan kietoo miehelle! Tai lainaa naisten puolelta kampaa, hiusharjaa, hoitoaineita, suihkuttaa naisellisen tuoksuista hiuslakkaa yms (toki voi kysyä sopiiko)....Ja jospa joku sulkee oven säppiin vaan ja sanoo, voisin hieroa päätäsi kunnolla kahden, ja kun viitan alta kohoo, voisi sanoa "no mikäs veitikka se heräilee, hierotaanko suakin?". Et niiku tällei ja extra tupla maksu vaan!
Parturissa?
Parturihauskaa
71185
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 7
Vanhimmat
Alkoi panettaa.... :/
Tulee varmaan erektio seuraavalla parturikäynnillä.
Oli parturina niin kaunis noin 35v nainen, et olis tehny mieli nuuhkasta sen tiukoilla farkuilla verhottua pimppaa ja peppua & peppureikää :D
olisit nuuhkassu
Kyllä mulle antaa p/llua parturi.
Mun akka on parturi ja jakaa muillekin, rahasta.
Hammaslääkärissä sama tunne.
Olkoon hammashoitaja nuori tai venhempi, hoikka tai pullero.
Vaikutus on aina sama.
Kun hoitsu puuhailee siinä kyynärpäätuntumassa niin panettamaan alkaa vaikka muuten se kokemus ei niin mukava olekaan.
Jopa niin epäromanttisessa tilanteessa kuin suolen tähystyksessä.
Laveri on nostettu korkeuteen jossa hoitsun, kerran kahden molemmin puolin, takamukset ovat juuri laverin korkeudella.
Avustavat hoitsut ovat aina olleet nuoria.
On ollut vaikeaa pitää hyppyset kurissa.
Kerran hoitsun kysyessä tuntemuksia letkun sisään tunkemisen aikana, kerroin rehellisesti niin eipä tuo ikääntyneen ukon jutusta tuntunut mieltään pahoittavan.
Muut fetissini, joidenkin mielestä perversiotkin, olen ymmärtänyt mutta tuo hammaslääkärihomma ja tämä, tapahtumana epämiellyttävä tähystys, ovat säilyneet arvoituksina.
Mutta kun panettaa niin panettaa.
Vaikka kotonakin toimii.
Parturissa käydessä voi runkata siellä viitan alla kun nais-parturi leikkaa hiuksia. Itse harrastan tuota silloin tällöin.