Missäs vituss luuhaa

tenavatähti mekkeri ohjeineen, maailman tyhmin taliaivo. Hakkuripoweri pässinpää, elkon ja muiden komponenttien kruunaamaton mulkvisti, siis ulkona kaikesta kuin lintulauta, minä muuten olen tuon vertauksen tehnyt ekana.
6159
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 6

Vanhimmat

No täällähän minä, kiitoksia vaan titteleistä.
Olen kadottanut nimimerkkini, jotenka joudun käyttämään ihan muuta nykyisin.

Silti olen meggeri.

Äänestä

Kyllä mä täällä idlailen mut en jaksa noihin pistorasia- /valokytkinkeskusteluihin ottaa kantaa.

Olihan tossa se joku IV-moottorin kytkentä eri nopeuksille mut en ollu kuullutkaan semmosesta ni päätin olla hiljaa.

Elektroniikkapalstoilla on älyllistä keskustelua, voin sisäjohtoasentajat rauhaan niin saat vihdoin kukon paikkasi takaisin. :D

Äänestä
  • Ai vitsi sentään, onhan taas viikko alkanut, naurua riittää ansiostasi.
    Paloiko käämit taas, niin ethän taida tuntea termiä. Ne ovat sellaista lakattua kuparilankaa, erivahvuisia tilanteen mukaan. Minä muuten olen kääminyt erikokoisia moottoreita ja genuja, hiustenkuivaajista 10 MW genuihin. Niin sinähän et tiedä mikä genu on, enkä kerro nytkään.
    Voi viiittuu että olet sitten idiootti. Hahaaaashhaaaaahhhaaaaas.
    Siis täyskahjo, haaaahhaaaaaahhaaaaa.
    Myönsithän sen että olet täyskyrpä, koska olet hinttihomo.

    Äänestä

"Myönsithän sen että olet täyskyrpä, koska olet hinttihomo. "

Suomalaisen amishin tyypiliistä kielenkäyttöä, joka ei ole sopivaa nettiin.

Äänestä

No niin, provojahan nuo edellä olevat ovat, mutta ovat ne sähkärit vaan niin pirun herkkänahkaisia ja heikkoja itsetunnostaan, että hyppivät heti silmille, jos joku erehtyy kysymään neuvoja itseasennukseen!

Aivan sama juttu muuten tuolla autopuolella, venttiilejä ei kuulemma kannata lähteä säätämään, jos ei ole autoalan ammattilainen :-)

Äänestä
  • saman oon havainnut

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


AC/CD kirjoitti:

tenavatähti mekkeri ohjeineen, maailman tyhmin taliaivo. Hakkuripoweri pässinpää, elkon ja muiden komponenttien kruunaamaton mulkvisti, siis ulkona kaikesta kuin lintulauta, minä muuten olen tuon vertauksen tehnyt ekana.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu