Tästä on varmasti ollut ennenkun juttua, mutta pakko kertoa omista kokemuksista. On tullut koitettua erimallisia dildoja - värinällä ja ilman. Oman orgasmini osaan kyllä kutitella esille, mutta tälläistä en ollut ennen kokenut:
http://www.eros.fi/tuote/outlet-perhonen-bungie-bunny/4892503074970/
En tajunnut kuinka paljon vaikuttaa kun ei tarvi itse tehdä kädellä liikuttavaa työtä. Olen varsin herkkä ulkohuulilta ja tämä väristää juuri sieltä. Aluksi tuntui vähän oudolta ja kädet olivat toimettomina. Kun pystyy rentoutumaan ja antaa mielikuvituksen lentää niin alkaa homma toimia. Käsillä hyväilin sitten rintoja, hiuksia tai puristin tyynyä.
Tälle kannattaa antaa mahdollisuus, rennosti ja rauhassa niin kyllä lähtee!
Taivaallinen perhonen
5
1469
Vastaukset
- daydei
Silleen minäkin, kädet vapaina ja annan koneiden tehdä työt, pikkuhousutkin pitää surisijat paikoillaan, on tullut uudenlaista kiinnostusta :)) kuin joku ulkopuolinen tekisi sitä, kun hyväilen rintojani, tai joskus laitan nänneihin pyykkipinnat ja makaan vaan rentona selälläni, nautin.nautin.
- Kiimassa Kissa
Tätähänä on pakko kokeilla. Haluttaaaaaaa
Omistan vastaavan laitteen ja sitä jonkin verran käyttelenkin, mutta ainakaan omiin suosikkeihin ei mene. Tämä johtuen siitä että ainakin omassa versiossani on ainoastaan tasaisesti tärisevä vibra, ei siis minkäänlaista pulse modea. Riittää mainiosti lämmittelyyn, muttei orgasmiin.
- Kade naisille
Hanki sellainen missä on erilaisia värinäohjelmia. Vaimo ainakin käytellyt sellaista ahkerasti annettuani lahjaksi, kotitöitä tehdessä lähinnä, mutta kuulemma joskus ihan julkisessa paikassakin..
Olenkin välillä ajatellut hieman kadena naisille, että miten helppoa on ihan arkipäivän tilanteissa antautua nautinnoille kenenkään tietämättä. Miehillä aika vaikee peittää, kun seisokki ei mahdu kuitenkaan housuihin. muutenkin pimppa on niin paljon hienostuneempi ja herkempi.
Olis kyllä kiva sellainen lelu, jonka voisi mies aktivoida surisemaan milloin vaan ,vaikkapa tekstarilla. Voisi kiusailla naistaan päivän aikana ja sitten illalla nautiskella hyvin lämmittyä sisäfileetä..
- mies25vuoti
Hanki sellanen mukava mies mistä tykkäät, siinä sitä värinää piisaa:)
Ketjusta on poistettu 2 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
- 1351412
- 1091150
Nostetaanpas kissa pöydälle: Onko Kuhmossa työpaikkakiusaamista?
Kuka uskaltaa puhua? Vai uskaltaako kukaan? Naisvaltaisella alalla on kuulemma Kuhmossa ruma tilanne. Mitä aikuiset ede261013Tiedät, että en voi enää laittaa viestiä
Aikaa kulunut. Eikä se näyttäisi enää luontevalta vastata näin pitkän ajan jälkeen. Tiedän myös, että sinä et enää lait89964Tuleeko Martinasta rouva Muhis
Saako vihdoinkin ne haaveilemansa prinsessa häät Hajjin entinen Muhammad kanssa, 😂 yhteistä heillä on se, että molemmat313861- 99813
- 38712
- 109666
Oletko miettinyt sitä
Että jos meidän persoonat ei sovi yhtään yhteen ;) No onneksi kumpikin on fiksu eikä halua toiselle mitään pahaa.56658Eipä oo näkyny montakkasn etelänvetelää vielä kylällä.
Liekkö tuo pensanhinta vetelille liian kallista, kun ovat jeäneet kesäksi kottiinsa vetelehtimmään. Pärjätään iliman vet144634