Huolisiko Tena Petrin mannekiiniksi?

Mites tää merkki kuin Tena?
Kun Penna väkisin tahtoo julkisuuteen eikä kukaan vaan ole siitä yhtään kiinnostunut silti, kantseisko sen kysyä, josko vois mainostaa imukykyistä hajut vievää Tenaa?
253
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat

Ei Petriä huolita edes mainoksiin, on liian pullea ja ruma. Myöskin Petrin olemus on liian ärsyttävä televisioon.

Äänestä
  • Ei kai Tena-mainoshamo saa ollkaan liian kaunis tai komea. Ei olisi uskottavaa, että oikeasti kaunis ja näyttävä ihminen vuotaisi alapäästään:) Siispä kyllä Petra Tana-mainoskasvoksi sopisi:)

    http://aijaa.com/S2fjpi

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


TenaPete kirjoitti:

Mites tää merkki kuin Tena?
Kun Penna väkisin tahtoo julkisuuteen eikä kukaan vaan ole siitä yhtään kiinnostunut silti, kantseisko sen kysyä, josko vois mainostaa imukykyistä hajut vievää Tenaa?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu