Peltonen sai turpaan 1.9., ja joukkue saa kokoajan turpaan jokaiselta joukkueelta, eilen Saipakin antoi kovaa kyytiä vieläpä helsingissä. Joukkue saa jatkossakin turpaan, pakka on täysin sekaisin ja maalivahti ei saa mitään kiinni. Kuka pelaajista saa turpaan seuraavaksi? HIFK kova joukkue? Ja vitut!!
Turpaan tulee kokoajan
shdsksj
2
101
Vastaukset
- ghkjaädlf
Helpottiko?
- kusetusta koko lukko
lol , vilkases sarjataulukkoa kuka saa koko ajan turpaan? maalivahti ei saa mitään kiinni?
noh anyway otetaan pari euroo pois RTK siivojien tuntipalkasta ni palkataan uus molke ja pää valkku.
Noh onneks pekkasetkin meni vehasen palkkaan ni maksetaan RTK tyypeillle vaan sen verran tunnneista ( less than 40) että ei tartte maksaa pekkasia ja ollaan suuri hoki kaupunki!
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
- 544826
Vain vasemmistolaiset rakennemuutokset pelastavat Suomen
Kansaa on ankeutettu viimeiset 30+ vuotta porvarillisella minäminä-talouspolitiikalla, jossa tavalliselta kansalta on ot1774328- 1333993
- 673922
Purra on kantanut vastuuta täyden kympin arvoisesti
Luottoluokituksen lasku, ennätysvelat ja ennätystyöttömyys siitä muutamana esimerkkinä. Jatkakoon hän hyvin aloittamaans493721Persut huutaa taas: "kato! muslimi!"
Persut on lyhyessä ajassa ajaneet läpi kaksi työntekijöiden oikeuksien heikennystä, joita se on aiemmin vastustanut. Pe793538- 1003088
- 542915
- 252736
Korjaamo suositus
Vahva suositus Kumpulaisen korjaamolle vanhan 5-tien varrelta! Homma pelaa ja palvelu ykköslaatuista. Mukavaa kun tuli p172534