onko suonenjoella pedofiilejä?

aw3rra

onko niitä?

19

3066

Äänestä

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • pediisi

      Poliisi tietää, mutta varo herättämästä :)

    • vit....

      Meinasitko perustaa kerhon ?

    • vakosamettiryhmä

      Aikoo varmaankin perustaa asiaan vihkiytyneen kepulaisen Facebooryhmän.

      • pediisi

        Oliko se polliisi kepulaesia?


    • aikkareksi

      Joku nimismies ollut sellainen höynä.

    • Ruma juttu

      Ei ole. Joudutkin lapsesi opettamaan veispuukin ja vitterin saloihin. Sieltä niitä löytyy. Kohta sitten voitkin käräyttää jonkin onnettoman pedofiilin. Siitä saat korvauksia muutaman tonnin, verotonta lienee. Laitat sitten vielä pienemmän penskasi asialle, tästä irronnee sitten suuremmat rahat. Yh-äitinä varmaan karaokebaarista löydät jonkin ukon täräyttämään itsesi paksuksi. Voitkin sitten kokeilla oikein nuorta, jos kerran nopin on rahat jo tiukilla.

    • fe4fsef4

      pedofiileilla tarkoitin lähinnä niitä nuoria autoilijoita jotka ottavat pikkutyttöjä kyytiin, tämähän on kuulema yleistä pienillä paikkakunnilla

      t. huolestunut ap

    • onko ap = aloittaja?

      Pedofiili: ihminen, joka on kiinnostunut lapsista joiden kehollinen murrosikä ei ole vielä alkanut. Toisin sanoen esim. 15-vuotiaan tytön kanssa seksiä harrastava 40-vuotias mies ei ole pedofiili, vaan alaikäiseen sekaantuva. Tarkkuutta termeihin vaikka aihe kovin epämukava onkin. Ja ne p-rallia ajavat tuningmiehet ovat todella säälittäviä tapauksia. Ei voi elämässä kovin paljoa tapahtua jos jaksaa näitä yksiä ja samoa ankeita katuja jauhaa vuodesta toiseen, luukuttaen poppivehkeistä aivan helvetin huonolla maulla valittua mitäänsanomatonta musiikkia, täydellä teholla tietenkin että saa koko S-marketin tienoo kuulla kuka on tulossa ja mistä suunnasta... Sääliksi käy "keskustassa" asuvia. Ja sit jos nää jannut vielä koettaa poimia alaikäisiä tyttösiä kyytiin tavoitteenaan päästä pukille tai saada suuhoitoa...

    • jeijeijeiaaa

      Eräs Tuomas ainakin on, varokaa häntä.
      Karvanen naama.

    • paskapappa69

      VARMASTI ON!
      Pervoja paskapappoja notkuu teboililla, varmasti ovat nuoren lihan perään >:

    • Anonyymi

      Alaikäisiin sekaantujia niitä on ollut aina.
      Pahimpia on nämä jotka tarjoavat autokyytiä ja viinaa jotta saisivat pilluu ja "viinapillua" sitä valitettavasti saavatkin.

      Pedofiileja jotka sekaantuvat tyttöihin tai poikiin jotka ovat ihan lapsia ei ole ainakaan tullut ilmi. Nykyään lasten kanssa työskentelevät joutuvat ennen viran vastaanottoa esittämään rikosrekisteri otteen. Siitä päätellen tätä on pyritty ainakin opettajien yms. osalta ehkäisemään - ongelma on toki jos eivät jää kiinni.

      • Anonyymi

        Ajat muuttuvat. Nykyään on uskaliasta pysähtyä autollaan suojatien eteen ja antaa lasten kulkea kadun yli. Joku tarkka saattaa huomata että autoilija kyttäsi lapsia suojatiellä.


    • Anonyymi

      Sugardaddy palveluja on myös saatavissa. Jäljet johtavat mansikanviljelyyn.

    • Anonyymi

      Kysymys pitää esittää muodossa "Onko Suonenjoella muitakin kuin pedofiilejä"?
      Kylä on kuin suoraan menneisyyden kauhuklassikosta "Syvä joki".

      • Anonyymi

        Viime kesänä katselin kun eräs poika soitteli banjoa sioninsillalla. Sillä oli silmät tosi lähekkäin.


      • Anonyymi

        Hahhah, hyvä vertaus.


    • Anonyymi

      Ai sellaisestako olisi nyt tarve?

    • Anonyymi

      Ei mutta homoja on sitäkin enemmän.

    • Anonyymi

      Salomonejakohan mainostettu

    Ketjusta on poistettu 4 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Mitä ominaisuutta arvostat eniten hänessä?

      Ihastuksessasi, rakkautesi kohteessa
      Ikävä
      187
      3076
    2. Oletko kertonut jo muille tunteistasi?

      Ystävillesi esimerkiksi? Minä en ole vielä kertonut kenellekään tästä meidän jutusta.
      Ikävä
      64
      2626
    3. Miksi mies kääntyy poispäin

      Ja teeskentelee, ettei näe minua, kun törmäämme vahingossa? 🫣
      Ikävä
      203
      2240
    4. Kerro kaivatustasi.

      1. Minkälainen koti 2. Ammatti 3. Ulkonäkö 4. Ikä
      Ikävä
      74
      1886
    5. Kysy jotain kaivatultasi

      Laita tunnisteet molemmista
      Ikävä
      102
      1793
    6. Kesä, kesä!

      Veikkaan, ettet juuri nyt ikävöi minua, ehket enää koskaan? Näkemättömyys on laimentanut tunteet, ja katselet iloisena k
      Tunteet
      9
      1691
    7. Minkälaisesta seksistä

      haaveilet kaivattusi kanssa?
      Ikävä
      104
      1509
    8. Miksi sanotaan että Suomella on suuri armeija, tykistö jne.

      Asioita tarkemmin seuranneet tietävät että tuolla Ukrainassa palaa kuukaudessa sen verran mitä Suomella on kokonaisuudes
      Maailman menoa
      219
      1176
    9. Kai me nainen jollain tasolla tykätään

      Toisistamme kun tämä on kestänyt niin kauan
      Ikävä
      81
      1130
    10. Tarkkanäköisyys

      Oon muuten pirun hyvä huomaamaan asioita! Senhän sä varmaan kyllä jo tiesitkin.
      Ikävä
      95
      1089
    Aihe