Voisiko jokin näkijä auttaa?

jim*

Vähän tuntuu, että olen umpikujassa. Mitä minun tulisi tehdä elämässäni? Annanko mennä kaikki omalla painollaan eteenpäin, kuten tähänkin saakka? Mitä näette nykyisessä suhteessani, että tuleeko se toimimaan?

Miltä työ- ja rahatilanteeni näyttävät tulevaisuudessa?

Toteutuuko haaveeni talosta, lapsista ja onnellisesta avioliitosta?

Onko terveydessäni jotain vikaa? Mistä saan tarvittavaa virtaa?

1

71

    Vastaukset 1

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • Hei

      no tuota kysymääsi virtaa saat ainakin luonnosta ja lenkkipolulta!

      sinulla on aika sekava tilanne, koska et oikein itsekään toimi juuri nyt haluamallasi tavalla. miksi tyytyä vian siihen, että kaikki toimii omalla painollaan? vanhanaikaista!! toivot raha-tilanteen paranemista ja sen kyllä näen selvästi. voisit tehdä pientä lisätyötä vapaa-ajallasi, laita ne kaikki eurot "sukkaan" hyvän idean varalle, mikä on tulollaan.

      toistaiseksi et taida vielä taloa rakentaa, on monta muuta keskeneräistä asiaa hoidettavanasi sitä ennen.
      tunnetko sinä jonkun, kenen lapsi "putosi" vahingossa? vaikka hoitopöydältä tai muuten? se suru on turhaa, tilanne selviää.

      nykyinen suhteesi voi hyvinkin toimia, mutta teidän on puhuttava avoimesti kaikesta! onko sinulla paino-ongelmia?
      jos tahdot että tämä suhde toimii, niin siihen on panostettava tosissaan. myös eroottisella puolella.

      minusta ihan tuntuu siltä, että seksuaalinen virta olisi tukossa. ja sehän vaikuttaa kaikkeen. oma talo ja jopa perintökin on mahdollista.
      suo anteeksi suora kielenkäyttöni, mutta se virta löytyy lenkkipolulta ja seksuaalisuudesta.
      minä kyllä näen rahaa ja varallisuutta, sekä oman perheenkin. mutta siihen tulee panostaa täysillä!
      jos tahdot että katson sitä oikein syvällisesti, niin ota yhteyttä sähköpostitse.

      t. Keskiyö

    Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Suomalaisten pinna paloi - Ärsytys iskee uudesta TTK-juontajasta "Eihän tälle voi kun nauraa"

      Oliko Veronica Verho hyvä valinta TTK-juontajaksi? Uuden TTK-juontajan henkilöllisyyttä on arvailtu siitä asti, kun Va
      Suomalaiset julkkikset
      106
      2205
    2. Mitäpä luulet että tykkääkö

      kukaan kaivatustasi ?
      Ikävä
      103
      886
    3. T rakastan sua

      vaikket sitä usko
      Ikävä
      66
      823
    4. Varmaan aika moni

      Haluaisi sinut enemmän kuin mielellään
      Ikävä
      46
      790
    5. Mitä tapahtuu?

      Mitä tapahtuu Humalojalla? Poliiseja talon ympärillä ja paljon ihmisiä pitkin pihoja???
      Haapavesi
      21
      736
    6. Suomi on viittä vaille sodassa Venäjän kanssa...

      ...syynä tähän on kokoomuslainen presidenttimme Stubb. Hän on ainoa eurooppalaisen maan johtaja, joka kärkkäästi ja taha
      Maailman menoa
      517
      716
    7. Olen vähän epävarma siitä, oletko kiltti

      Nainen, ensivaikutelma oli, että olet tosi hyväsydäminen eli siinä mielessä harvinaisuus. Eli et mene virran mukana, etk
      Ikävä
      76
      640
    8. Miksi et lähesty minua

      Jos kerran kaipaat, mies? Mitä pelkäät?
      Ikävä
      64
      615
    9. Herkkä, hellä, aurinkoinen, kaunis upea, valonsäde on hän nainen

      Ja myös fiksu, älykäs ja luonnonläheinen. Erittäin mielenkiintoinen ja kiltti ihminen. Haluan tuntea hänet, koska kaik
      Ikävä
      23
      580
    10. Kai sä olet

      Luovuttanut mun suhteen.
      Ikävä
      57
      551
    Aihe