VARASTETTU KTM DUKE 20-21.9 VÄLISENÄ AIKANA!!!

VARASTETTU 20-21.9 VÄLISENÄ YÖNÄ KLAUKKALASTA KTM DUKE. REKISTERINUMERO 51-GES, VÄRINÄ HARMAA JA KOLMIO KILVESSÄ. ORKKISKUNNOSSA JA VUOSIMALLIA 2012 JA VALMISTENUMERO VBKJGA4K7CC002380. KAIKKI HAVAINNOT NUMEROON 0458962555/Milla Hyvärinen JAKAKAA!! Löytöpalkkio!!!
4284
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 4

Vanhimmat

Mä pöllin sen

Äänestä

Vakuutus petos..milla ja suski soi purki ja myi osat.

Äänestä

Miksi joku haluaisi varastaa ktm duken... Sairasta porukkaa pakko sanoa. Ja ei, tämä ei ole sarkasmia.

Äänestä

Asut ite melq samalla paikkakunnalla mutta en oo nähny yhtäkää dukea

Äänestä

Kommentoi aloitusta


midcät kirjoitti:

VARASTETTU 20-21.9 VÄLISENÄ YÖNÄ KLAUKKALASTA KTM DUKE. REKISTERINUMERO 51-GES, VÄRINÄ HARMAA JA KOLMIO KILVESSÄ. ORKKISKUNNOSSA JA VUOSIMALLIA 2012 JA VALMISTENUMERO VBKJGA4K7CC002380. KAIKKI HAVAINNOT NUMEROON 0458962555/Milla Hyvärinen JAKAKAA!! Löytöpalkkio!!!

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu